15 Günde 5 Kilo Verdiren Yeşil Çay Maden Suyu Limon Formülü

Bu gün sizlere muhteşem bir zayıflama formülü ereceğim. Son dönemlerin oldukça popüler uygulaması olan bu formülümüz, aynı zamanda son derece doğal oluşu ile de sizin için ideal olacak. Yeşil çayın zayıflatıcı etkisi zaten herkes tarafından malum. Yeşil çaya bir de limon ve maden suyu/soda eklendiğinde etkisi daha da çok artıyor ve zayıflamak/kilo vermek açısından size yardımcı oluyor. Yeşil çay iştahı bastırır ve yağ yakar. İyi bir antioksidandır. Maden suyu da içindeki mineraller ile hem zayıflamaya yardımcı oluyor hem de elektrolit dengesini sağlıyor. Limon da yağların vücuttan dışarı atılmasını kolaylaştırır. Yağ yakımını sağlar ve enerji sağlar.

15 günde 5 Kilo Verdiren Form Çayı İçin Gerekli Malzemeler

yesil_cay_maden_suyu_limon_zayiflama_cayi

  • 1 şişe maden suyu
  • 2 tatlı kaşığı Yeşil çay
  • Yarım limon
  • Yarım litre kaynar su

Yeşil Çay Limon Maden Suyu Form Çayının Hazırlanışı

Yeşil çayı kaynatılmış suya ekleyip 10 dakika kadar demlenmesini bekleyiniz.Kaynatmayınız. Ardından çayın üzerine yarım limon sıkarak kabuğu ile beraber demlenen çayın içerisine koyun. Sonrasında  1 şişe maden suyunu karışıma ekleyerek çayınızı hazırlayınız. Limonlu sodalı yeşil çayınızı oda sıcaklığında muhafaza ederek gün içerisinde öğün aralarında içebilirsiniz. Bu karışımı düzenli olarak tüketirseniz vücudunuzun fazla yağ yakmasını sağlarsınız.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“15 Günde 5 Kilo Verdiren Yeşil Çay Maden Suyu Limon Formülü” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
147

Sponsor Bağlantılar