5 Ayda 20 Kilo Verdi

EastEnders dizisinin eski oyuncularından Hannah Waterman, egzersizle ve porsiyonlarını küçülterek beş ayda 20 kilo kaybederek formuna kavuştu.
BEŞ AYDA 20 KİLO VERDİ
LONDRA – İngiliz oyuncu Hannah Waterman, bikisinin 16 beden olduğunu farkettiğinde tehlike çanları çalmaya başlamıştı. Şimdi aradan beş ay geçti ve Waterman bu sefer çok çok daha küçük beden bir bikini ile ekranlarda.

34 yaşındaki eski EastEnders oyuncusu şimdi nasıl kilo kaybettiğini diğer kadınlarla paylaşmak için “Body Blitz” adlı bir egzersiz DVD’si çıkardı.
Waterman DVD’de egzersizin yanı sıra Loughborough Üniversitesi kilo verme uzmanı Martin MacDonald’ın da diyet tavsiyelerini paylaşıyor.

“Aniden kilo vermek istemedim, düzenli bir şekilde kilo vermelisiniz” diyen Waterman, “İnterval egzersiz yapıyordum, yani kalp ritminizi çok yükseltiyorsunuz ve sonra onu düşürüyorsunuz ve yine yükseltip yine düşürüyorsunuz. Çok zor ama işe yarıyor” diye anlattı uyguladığı sistemi.
Porsiyonlarını da küçülten Waterman şimdiki amacının ise sigarayı bırakmak olduğunu söyledi: “Sigara kesinlikle cildimi yaşlandırdı. Eğer gelecek yıl Londra Maratonu’na katılmak istiyorsam kesinlikle sigarayı bırakmam gerekiyor.”
Alıntı

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“5 Ayda 20 Kilo Verdi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
130

Sponsor Bağlantılar