Ahmet Maranki Kas Erimesi Bitkisel Kür

Ahmet Maranki 06 Mart 2010
1240

Kas erimesi hem kas hastalıkalrının hemde sinir sistemindeki çeşitli bölgelerin tutulması sonucu gerçekleşebilir.Omur ilikteli motor hücrelerden başlayıp kök denilen ana sinirler ve çevresel sinirlerden kasa kadar ulaşır.Bu bölgedeki hastalıkların hepsi kas erimesine neden olabilir.Yani omur ilikteli ön boynuz denilen motor hücrelerini tutan hastalıklar , fıtıklar, çevresel sinir sistemi hastalıkları kas erimesine sebep olabilir.

Anatomik dağılımda çok çeşitli durumlarda kas erimesine neden olabilir.Genetik, metabolik, bağ dokusu gibi hastalıklarda yine kas erimesini sağlayan bir takım etmenlerden bazılarıdır.

Kas erimesi aynı zamanda bazı hastalıklarında belirtisi oalbilmektedir.Genetik hastalıkları bunlardan sadece biridir.Oldukça fazla çeşit genetik hastalığı bulunur.Genetik dışında enfeksiyona yada bağ dokusu hastalıklarına bağlı olarak görülme olasılığı yüksektir.Kullanılan ilaçların yan etkisi olarakta ortaya çıkabilir.

Ahmet Maranki Kas Erimesine karşın bitkisel tedavi:

*Soya fasulyesi kas erimesinde oldukça etkin rol oynar.Bu yüzden soyayı kaynattıktan sonra suyunu içebilirsiniz.Fasulyesini de yemek olarak tüketebilirsiniz.

*Hardal yağı ve biberiye yağını kas erimesi olan bölgelere sürerek üstünü streç filmi ile iyice sarın.Bir kaç saat bu şekilde bekletildikten sonra temizleyebilirsiniz.

*Sülük tedavisi son derece faydalıdır.Ama bunu kendi başınıza değilde uzman kişiler gözleminde yapmanız önerilir.

Ahmet Maranki’ye Sorularınızı info@maranki.com ‘dan iletebilirsiniz.”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ahmet Maranki Kas Erimesi Bitkisel Kür” hakkında 7 yorum var

 • sema başoğlu

  benim kas erimesi hastalığım var ve fiziksel anlamdada çok kaybım var. bunu yanısıra alarjik astımım da var bunun için bazı ilaçları kullanamıyorum .sizin önerebileceğiniz bitkisel ilaç varsa bilginizi bekliyorum .

 • özgül özkan

  mrb bir yakınımda kas erimesi hastalığı var doktorlar tedavisinin mümkün olmadığını söylediler acaba bitkisel bir tedavi mümkünmüdür .vücunun sağ tarafını tamamen kullanamıyor üstelik yaşıda çok gençtir yatağa bağımlı olarak yaşıyor ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

 • admin

  Öncelikle geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. Yakınınız için bitkisel kür kullanmadan önce mutlaka hekiminize danışıp onay alın. Burada yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. O sebeple de hekiminize danışmanadan kullanmanız sakıncalı olabilir. Mutlaka doktorunuza danışıp onay aldıktan sonra kullanınız..

 • yılmaz yüce

  saygılar hocam: tanı SMA bunun için bir kür önerirseniz memnun olurum
  teşekkürler

 • halil soba

  27 yaşında kas hastası müsküler distrofi (düchen)hastası kızım vardır.Bu hastalığı ile ilgili uygulama ve tedavilerinizin baraşı oranı nedir.Hastalığında ilerlemesi durdurulan veya tedavi sonucu iyi yönde gelişen hastalarınız mevcutmu.

 • admin

  Sayın okurumuz. Öncelikle Acil şifalar dilerim. Bu Sayfanın Ahmet Maranki ile organik bağı yoktur. Sayın Ahmet Maranknin resmi sitesi maranki.com adresinden kendisine ulaşabilirsiniz.

 • şenol arslan

  @sema başoğlu
  merhaba.sema hanım.ben kas hastasıyım.ama ben yuruyorum.ufak tefek sıkıntılarım.size face adresımı verıyorum.senolarslan2014@hotmail.com.saygılar.orda görüşür ve bu konu hakkında konuşuruz.tabıkı sende uygun görürsen.saygılar.

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar