Ahmet Maranki Kıl Dönmesi Bitkisel Çözüm

Ahmet Maranki 07 Mart 2010
413

Kıl dönmesi oldukça acı veren rahatsızlıktır.Nedeni de kılın dışarı doğru çıkması gerekirken derinin içine doğru ilerlemesidir.Genellikle traş sonrası sakal bölgelerinde sıkça görüldüğü gibi çok sıkı elbiseler giyilmesi nedeniyle de görülebilmektedir.

Özellikle kuyruk sokumunda ki kıl dönmelerinde ameliyata kadar giden operasyon olmanız gerektirebilir.Bu durumda mutlaka uzman hekime başvurmanızda fayda vardır.Onun dışında Ahmet Maranki’nin kıl dönmeleri için oldukça kolay bir önerisi vardır.

Kıl Dönmesi Önerileri;

Orta büyüklükte soğan dayanabileceğiniz ısıya kadar ocak veya fırın farketmez ısıtılır.Daha sonra bu soğan kıl dönmesi olan yere doğru konur ve bir müddet bekletilir.

Bu uygalama bir kaç defa tekrarlanabilir.Uygulamayı yaptıktan sonra soğan koyulan bölge gülsuyu ile temizlenebilir.

Ahmet Maranki’ye Sorularınızı info@maranki.com ‘dan iletebilirsiniz.”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ahmet Maranki Kıl Dönmesi Bitkisel Çözüm” hakkında 2 yorum var

  • enes turan

    evet bu işlem ne zaman yapılmalı ameliyattan önce mi yoksa ameliyattan sonra mı?Yada ameliyata gerek yok mu faydası ve zararları ?. etkisi, yan etkisi.. Daha net ve açıklayıcı bir bilgi alabilirsem sevinirim… Şimdiden teşekkürler..

  • admin

    Sevgili okurumuz öncelikle geçmiş olsun allah acl şifalar versin. Bu işlemi ameliyattan önce uygulamanız gerekir ki ameliyata kadar gitmesin iş.

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar