Ahmet Maranki Kiraz Diyeti

Ahmet Maranki 08 Mart 2010
229

Bir çok uzmanın sık sık vurguladığı gibi her meyveyi zamanında tüketildiğinde maksimum verim alınabileceğini belirtiyorlar.Kirazda bu meyvelerden biri ,bir çok insan kirazın zayıflatıcı etkisinden haberi yoktur.

Ahmet Maranki toksin atılması ve kanın temizlenmesinin bir çok hastalığı önleyici etkisi olduğu gibi zayıflamaya da yardımcı olacağını söylüyor.Toksinlerden arınmanın bir yoluda haziran-temmuz aylarında uygulanacak kiraz diyetidir.Ayın çekim gücüne göre uygulanması gereken kiraz diyeti temmuz ayının 6-7-8 tarihlerinde ve yine  temmuzun ise 20-21-22 tarihleri arasıdır.

Kiraz diyeti nasıl uygulanır?

Temmuz ayının 6-7-8 tarihleri arasında aşağıda ki uygulama yapılır.Temmuz 20-21-22 tarihleri arasında da kiraz detoksu yapılmalıdır.Onu biraz daha aşağıda bulabilirsiniz.

Temmuzun 6-7-8 tarihlerinde 3 gün boyunca yarım kilo ile bir kilo arası kiraz tüketiyorsunuz.Kurutulmuş kiraz sapı da faydalıdır.Ayrıca kirazın yanına ilaveten su ve bitki çaylarıda içilebilir.

Kiraz Detoksu:

60-70 kilo arası olanlar sabah,öğle ve akşam 500-1000 gram arası üç gün boyunca kiraz tüketmelidir.70 kilodan fazla olanlar ise 1 kg dan fazla kiraz tüketmelidir.

Üç gün sürecek olan kiraz detoksu boyunca üç öğün minimum üç bardak yeşil ve diğer bitki çaylar içilmeli.Bitki çaylarının içine sadece tatlandıcı olarka çiçek balı kullanılmalı.Kaliteli,ph değeri yüksek olan sular içilmeli.

Kullanılacak kirazda önemlidir.İri ve çok tatlı kirazlar yerine hafif sarımtırak nispeten küçük kirazlar tercih edilmeli.Kiraz detoksundan maksimum faydayı alabilmek için detoksa başlamadan önce kırmızı et,kızartma,tavuk eti,beyaz ekmek gibi besinler tüketmemeye özen gösterilmeli.

Ahmet Maranki’ye Sorularınızı info@maranki.com ‘dan iletebilirsiniz.”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ahmet Maranki Kiraz Diyeti” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar