Bal Tarçın Karışımının Faydaları ve Kullanımı

Bal Tarçın Karışımının Faydaları ve Kullanımı
Bal Tarçın Karışımı,Bal Tarçın Karışımının Faydaları,Bal Tarçın Karışımı İle Zayıflama,Diş Ağrısına Doğal Çözüm,Yaz Gribi İçin Doğal Çözüm,Kolesterolü düşürmenin doğal Yolu
Bu günkü makalemizde sizlere son derece doğal ve bir o kadar mucize besinler olan bal tarçın karışımının faydalarından bahsetmek istiyoruz.. Bu iki doğal mucize, pek çok hastalığı önlemekte ve hatta zayıflamakta kullanabileceğiniz bir reçete olarak karşımıza çıkıyor. Bal tarçın karşımı nasıl kullanılır diyen okurlarımız için makalemiz aşğıda..

Bal Tarçın Karşımının Faydaları
Bal Tarçın Karşımının Faydaları

Bal Tarçın Karışımı,Bal Tarçın Karışımının Faydaları,Bal Tarçın Karışımı İle Zayıflama, Diş Ağrısına Doğal Çözüm,Yaz Gribi İçin Doğal Çözüm,Kolesterolü düşürmenin doğal Yolu
Vücut Ağrıları İçin Bal Tarçın Karışımı ;

1 kısım balı 2 kısım ılık su içerisine koyup üzerine bir çay kaşığı toz tarçın ilave ederek bir krem elde edin. Elde ettiğiniz karışımla vücudunuzun ağrıyan yerlerine masaj yapın. 1-2 dakika içerisinde ağrının azaldığını göreceksiniz.
Artrit Ağrıları İçin Bal tarçın Karışımı ;
Artritli hastaları, bir bardak sıcak su içerisinde 2 kaşık bal ve bir çay kaşığı toz tarçını eritip sabah – akşam içebilirler. Eğer düzenli olarak içilirse,  Kronik Artriti olan hastalar bile tedavi olabilirler.
Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin Bal Tarçın Karışımı ;
Her gün kullanılan bal ve tarçın bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve vücudu bakteri ve virüs saldırılarına karşı korur. Doğal ve kaliteli bir bal, birçok vitamin ve büyük miktarda demir içermektedir. Balın düzenli kullanılması, akyuvarlar içerisindeki, bakteriler ve virüslerle savaşan, kor püskülleri de kuvvetlendirir.
Diş Ağrısı İçin Bal Tarçın Karışımı ;
1 kaşık toz tarçın ve 5 tatlı kaşığı bal karışımı ağrıyan dişe tatbik edilir. Ağrı kesilene kadar günde üç defa tatbik edilir.
Hazımsızlık İçin Bal tarçın Karışımı ;
Toz tarçın 2 kaşık bal üzerine serpilip yemekten önce alındığında asit oluşumunu ve hazımsızlığı önler.
Yaz Gribi İçin Bal tarçın Karışımı ;
Aynı şekilde kullanarak grip için de şifa bulabilirsiniz. Balın içerisindeki bir maddenin grip mikroplarını öldürdüğü ve hastaları gripten koruduğu saptanmıştır.
İdrar Yolu Enfeksiyonları İçin Bal Tarçın Karışımı ;
2 kaşık toz tarçın, 1 tatlı kaşığı balı ılık su içerisinde eritilip için. İdrar kesesindeki mikroorganizmalar üzerinde etkili olur.
Kanser İçin Bal tarçın Karışımı ;
Japonya ve Avustralya’ da yapılan bir araştırmada mide ve kemik kanserleri üzerinde başarılı olunmuş. Bu tür kanserlere yakalanan hastalar günde bir kaşık bal ve bir kaşık tarçını bir ay süreyle günde üç defa almalı.
Kalp Hastalıkları İçin Bal Tarçın Karışımı ;
Bal ve tarçınla bir karışım yapın ve bunu her sabah kahvaltıda reçel veya marmelat yerine ekmek üzerine sürün. Bu uygulama arterlerdeki kolesterolleri eriterek hastaları kalp krizinden korur. Bu uygulama ile daha önce kalp krizi geçirmiş kişiler ikinci krizdende oldukça uzakta olurlar. Bu uygulamayı düzenli olarak yapan kişilerde solunum güçlüğü ortadan kalkar ve kalp atışları kuvvetlenir.
Yorgunluk İçin Bal Tarçın Karışımı ;
1 bardak su içerisine ½ kaşık bal ve biraz toz tarçının her gün kuşluk vakti ve vücut direncinin düşmeye başladığı bilinen saat 15.00 te alındığında bir hafta içerisinde canlılığınız artacak ve yorgunluktan eser kalmayacak.
Zayıflamak İçin Bal Tarçın Karışımı ;
1 bardak su içerisine eşit miktarda bal ve tarçını koyup kaynatın. Her gün kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına ve yatmadan önce için. Düzenli uygulanırsa kilo verilir. Ayrıca bu karışım düzenli olarak içildiğinde yüksek kalorili diyet alınsa bile vücutta yağın birikmesine engel olur.
Bal Tarçın Karışımı,Bal Tarçın Karışımının Faydaları,Bal Tarçın Karışımı İle Zayıflama,Diş Ağrısına Doğal Çözüm,Yaz Gribi İçin Doğal Çözüm,Kolesterolü düşürmenin doğal Yolu

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bal Tarçın Karışımının Faydaları ve Kullanımı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar