Barış Arduç Zatürre Oldu!3 Hafta Kiralık Aşk Dizisinde Yok

Tv-Sinema-Magazin 19 Ocak 2016
392

Son dönemlerin en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Kiralık Aşk Ömer’i Barış Arduç Zatürre oldu. Tedavisi nedeni ile 3 hafta dizide rol alamayacak oyuncu için, Ortaks yapım açıklama yaptı.  Ortaks Yapım’dan yapılan açıklama şöyle: “Oyuncumuz Barış Arduç’un uzun süren gribal hastalığının ardından başlangıç seviyesinde  sonrası başlangıç seviyesinde zatürre teşhisi konulmuştur.

kiralik_ask_omer_baris_arduc

Barış Arduç’un doktoru tarafından tüm gerekli tedaviler eksiksiz şekilde uygulanmaktadır. Kendisini merak edenlere selam söyleyen Barış Arduç’a, Ortaks Yapım ailesi olarak acil şifalar diliyoruz ve bir an önce iyileşip aramıza katılmasını bekliyoruz. Oyuncumuz Barış Arduç hakkında konuyla ilgili çıkan veya çıkacak olan asılsız haberlere lütfen itibar etmeyiniz.”

Kiralık aşk Dizisinde Türkiye’de Bir İlk Yaşanacak

kiralik_ask_dizisi

Bu açıklamanın ardından Barış Anduç’un dizideki durumunun ne olacağı da merak konusuydu. Barış Arduç’un rahatsızlanmasından sonra, Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümlerde Türkiye’de ilk defa farklı bir yöntem uygulanacak. Barış Arduç’un dizide olmadığı bölümlerde  flashbackler (geriye dönüş) uygulaması yapılacak ve bu şekilde oyuncunun dizde olmadığı hissettirilmeyecek. Yapımcı Haktan Pak, dizinin yeni bölümlerinde Türkiye’de ilk defa yapılacak olan özel bir bölüm ile izleyici karşısında olacaklarını belirtti.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Barış Arduç Zatürre Oldu!3 Hafta Kiralık Aşk Dizisinde Yok” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar