Etiket: cevizdeki vitaminler
Yeniler

Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
334

Çocuklar Zekasını Anneden Alıyor

Babalar çocukları zeki olduğunda ya da hoşlarına giden bir şey yaptıklarında tıpkı babası, zekasını benden almış gibi espriler yaparlar. Ama bu gün babaları üzecek bir haber vermek istiyorum. Üzgünüm ama, çocuklar zekalarını kesinlikle annelerinden alıyorlar.

PAYLAŞ TWEET
14 Nisan 2016
14

Omega 3 İle Kilo Verme

Omega 3,Omega 3 İçeren Besinler,Omega 3 Zayıflatırmı, Omega 3 İle Zayıflanırmı,Omega 3 Zayıflatır,Omega 3 Zayıflatıyor,Omega 3le kilo Verme,Omega 3 İle Zayıflama,Omega 3 ve Zayıflama

PAYLAŞ TWEET
12 Nisan 2016
115

Uzun Bir Hayat Yaşamanın 10 Altın Kuralı

Uzun ve sağlıklı bir hayatı hangimiz istemeyiz ? Hepimiz isteriz elbette. Peki uzun ve sağlıklı bir yaşamın sırrı nedir ? Bunun için sihirli bir reçete var mıdır? Aslına bakarsanız her zaman söylenen 3 beyazdan uzak durmaktır.

PAYLAŞ TWEET
10 Nisan 2016
10

Evlenecek Çiftlerin Yeni Gözdesi Titanyum Alyanslar

Düğün sezonu yavaş yavaş açılmaya başlandı. Bu aralar Nişanlar, sözler, düğünler çok fazla olmaya başlayacağı için en önemli telaş yüzük seçme telaşı. Hayırlı işlerin olmazsa olmazı alyanslar çeşit çeşit, model model kuyumcuların vitrinlerini süslemeye başladı.

PAYLAŞ TWEET
05 Nisan 2016
7