Etiket: KEKİK ÇAYI NE İŞE YARAR
Yeniler

Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
276

Mucize Baharatın Hastalıklarda Kullanım Şekli

Merhaba sevgili okurlarım. Daha önceki makalelerimden bir tanesinde, 100 den fazla hastalığa şifa veren mucize baharat zerdeçalın faydaları konusunda sizlere bilgiler vermiştim. Özellikle Hindistan ve Okinowa bölgelerinde sıkça kullanılan ve pek çok hastalığa şifa olan mucize baharat zerdeçalın kullanımı konusunda bilgiler vermek istedim bu gün.

PAYLAŞ TWEET
06 Şubat 2016
7

23 Sayısı Gerçekten Lanetli mi?

Sayılar gerçekten de uğursuz ya da lanetli olabilir mi ? 13 sayısının uğursuz olduğu her zaman söylenir ve bu sayının uğursuzluğuna pek çok kişi de inanır. 23 sayısının da lanetli olduğununa inanılır. Peki, 23 sayısı gerçekten lanetli mi yoksa sadece boş bir hurafeden mi ibadet ? Bu konuda karar sizin

PAYLAŞ TWEET
30 Ocak 2016
12

2016’da Yeni Başlayacak 10 Yerli Dizi

TV dizileri herkesin vazgeçilmesi Bir çok dizi var. Bunlardan bazıları kiminin kalbine ve duygularına, kimini de ruhuna dokunuyor. Yeri geliyor, dizilerle ağlayıp güldüğümüz zamanlar bile oluyor. 2016 yılının ilk gününden beri ekranlarda yepyeni dizilerin fragmanları da dönmeye ve izleyiciyi meraklandırmaya başladı.

PAYLAŞ TWEET
28 Ocak 2016
14

Kahvenin Herkes Tarafından Bilinmeyen Zararları

Şöyle, taze çekilmiş kahveden yapılan bol köpüklü bir kahveye hiç birimiz hayır demeyiz sanırım. Millet olarak kahve içmeyi çok severiz. Adı üstünde Türk Kahvesi değil mi ? Sadece kendimizi için değil gelen misafirlerimiz için de en çok ikram ettiğimiz içeceklerin başında gelir.

PAYLAŞ TWEET
27 Ocak 2016
24

En Hızlı Ev Toplama ve Temizleme Yöntemleri

Ev temizliği başlı başına bir iştir. Hanımların neredeyse tüm gününü alır ama yine de, istenilen mükemmelliğe ulaşılamaz. Bir tarafı toplarken, toplanılan diğer taraf dağılır. Hele ki evde çocuklar var ise, ev işi hiç bir zaman bitmez ve evde dağınıklık asla son bulmaz.

PAYLAŞ TWEET
26 Ocak 2016
18