BRONZLAŞMA FORMÜLÜ SUNA DUMANKAYA’DAN

Suna Dumankaya 06 Mart 2010
356

Suna Dumankaya Bronzlaşma Formülü
Güneş ışığının faydalarından bir sadece bronzlaşmak değildir.Güneş ışığı insanın psikolojisi üzeridne çok olumlu etkileri bulunur.Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kışın intihar vakaları çoğalırken yazın ise intihar olaylarında azalma olduğu görülür.Bu da güneş ışığının insan psikolojisine en açık delili olsa gerek.Güneş ışığı akne gibi cilt için olumsuz durumlarada iyi gelirken fazla kalınan güneş ışığı cilde olumsuz etkileri vardır.

Bronzlaşma
Bronzlaşma

Bazı insanlar esmer görünmeyi severler.Yazın güneşlenme ile bu isteklerini çok rahatça yapabilirken kışın ise bronzlaşmak elbette kolay olmaz.Bronzlaşma makineleri yada bronzlaşma salonları bu durumda devreye girer.Ama bronzlaşmak için bu yöntemlerde herkesin karşılayabileceği maliyette pek değildir.

Bronzlaşmanın psikolojiye etkisi bulunur.Bronzlaşan insanlar daha sağlıklı ve güzel olduğuna inanır.Suna Dumankaya’nın bronzlaştırıcı formülü ile sizde az masrafla bronz tene sahip olabilirsiniz.
Doğal Bronzlaştırıcı
1 bardak suyun içine 3 soğandan elde ettiğiniz kabuğu kaynatın.Şimdi süzme işlemi geçiyoruz.3 çorba kaşığı kalana kadar karışımı süzün.Daha sonra karışıma 3 çay suyundan ilave edin.Ardından şu malzemeler 50şer gram kakao yağı ve susam yağı,20şer gram kaysı yağı,ceviz ve havuç yağı,10 gram limon suyu ilave ettikten sonra karışım hazır.Güneşe çıkmadan önce kürü iyice cildinize yedirmeniz gereklidir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BRONZLAŞMA FORMÜLÜ SUNA DUMANKAYA’DAN” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Elma Kremi Nasıl Yapılır ?

Elma Kremi Nasıl Yapılır ?

06 Kasım 2012
379

Sponsor Bağlantılar