Bu Kız Dünyanın En Güzel Kızı !

Tv-Sinema-Magazin 05 Ocak 2016
751

Dünyanın en güzel kızı diye arama yaptığınızda bir çok sonuç bulabilirsiniz. Ama bu kız gerçekten de dünyanın en güzel kızı. Rusya’nın Başkenti Moskova’da yaşayan bu kız, hem dünyanın en küçük mankeni, hem de dünyanın en güzel kızı olarak tescillendi. Bu Güzel kızımın adı, Kristina Pimenova. Kristina’nın bir anda adının duyulması ve çok hızlı bir şekilde yükselmesi, sosyal medya takipçilerini ve psikologları ikiye bölmüş durumda.

dunyanin_en_guzel_kizi

Sidney Çocuk Psikiloji Merkezinden Psikolog Doktor Fiona Martin ”bu yaştaki çocukların çocukların inançları çok kırılgandır ve kendi karar mekanizmaları henüz gelişmemiştir” şeklinde bir açıklama yaparak durumun aslında ciddi bir boyutta olduğunu belirtti.  Pimenova ajansı ise, ” bir çocuğu mücevher ve makyaj ile olduğundan yaşlı gösterebilirsiniz, ama Kristina gibi çocuklar için bu durum geçerli değildir. Bu çalışmalar onun porfolyosuna eklemek için profesyonel larak yapıldı” şeklinde karşı bir açıklamada bulunuyor.

Kristina Pimenova Kimdir ?

dunyanin_en_guzel_kizi_kristina_pimenova

Eski futbolcu Ruslan Pimenov ve model Glikeriya Shirokova’nın ikinci kızı olan Kristine Pimenov, 27 Aralık 2005 yılında dünyaya geldi. Women Daily Magazine tarafından dünyanın en güzel kızı ünvanını alan Kristina Pimenova 4 yaşından beri Vogue, Roberto Cavalli ve Armani gibi dünyaca ünlü dev markalar için podyuma çıkıyor.  Annesinin mankenlik yaptığı ajansa annesi ile birlikte giden Kristina, ajanstakilerin dikkatini çekince bazı çekimlerde Kristina model olarak kullanılmaya başlanmış. Kristinanın inanılmaz yeteğini gören ajans Kristina ile hemen bir sözleşme imzalamış. Şu an 10 yaşında olan Kristina’nın kendisi gibi model olan annesi Kristinanın çeşitli pozlarını sosyal medya üzerinden sıkça takipçilerle paylaşıyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bu Kız Dünyanın En Güzel Kızı !” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar