CİLT KIRIŞIKLIKLARINA BİTKİSEL ÖNERİ SUNA DUMANKAYA’DAN

Suna Dumankaya 07 Mart 2010
225

Suna Dumankaya Cilt Kırışıklıkları Bitkisel Öneri
Suna Dumankaya’nın özellikle kadınlarda ki özgüven eksikliğine neden olan cilt kırışıkları için çözüm önerileri sundu.Botoks gibi kırışıklıları önlemek amacıyla yan etkileri olan tedavi türleri yerine tamamen bitkisel çözüm önerileri ile Suna Dumankaya’nın önerileri;
1- Nar Çekirdeği Çözümü:
Bir tatlı kaşağı yaş maya ile yine bir tatlı kaşığı yoğurdu iyice karıştırın.Bu karışımı sürüp yüzünüzde 20 dakika kadar bekletin.Daha sonra nar çekirdeğinin yağı ile yüzünüzü ovalayın.
2-Elmalı Çözüm;
40 gram süt kaymağını bir tatlı kaşığı suda kaynatın.2 dakika kadar kaynattıktan sonra bu karışımı yüzünüzde 30 dakika kadar bekletin.Haftada bir bu karışıma devam edin.
3- Salatalıklı Öneri:
Bir yumurtanın akını salatalık suyu ve 1 tatlı kaşığı krema ile karıştırın.Bu elde edile nkarışımı 30 dakika kadar yüzünüzde masaj yaparak uygulayın.
4- Zeytinyağlı Öneri:
Zeytinyağı bir çok şeye faydalı olduğu zaten biliniyor.Bir faydası da cilt kırışıklarıdır.Bir litre suyun içne bir su bardağı zeytin yağı karıştırın.4 saat kadar kaynatın.Ateşten indirdikten sonra bolca talk pudrası atın.Kek kıvamına gelince yüzünüze bu karışımı uygulayın.30 dakika kadar bekletin.

Suna Dumankaya
Suna Dumankaya
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“CİLT KIRIŞIKLIKLARINA BİTKİSEL ÖNERİ SUNA DUMANKAYA’DAN” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Elma Kremi Nasıl Yapılır ?

Elma Kremi Nasıl Yapılır ?

06 Kasım 2012
380

Sponsor Bağlantılar