DİZİ OYUNCULARI NE KADAR ALIYOR ?

Tv-Sinema-Magazin 17 Ocak 2012
364
Dizi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor
Dizi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor

Dizi Oyuncuları Ne Kadar Alıyor ?

Dizi Oyuncuları,Dizi Oyuncuları Ne Kadar Alıyor 2012,Dizi Oyuncularının Maaşları,Oyuncular Ne Kadar Kazanıyor, Oyuncular Bölüm Başına Ne Kadar Alıyor
Severek izlediğimiz dizilerdeki oyuncular bölüm başına ne kadar kazanıyor sorusu her zaman sorulan sorulardan bir tanesidir. Dizi oyuncuları aldıkları paralarla adeta dudak uçuklatıyor. Hal böyle olunca da pek çok insan nasıl ben de oyuncu olup, çok para kazanabilirim diye düşünmeye başlıyor. Dizi oyuncularının maaşları ya da daha doğrusu oyuncular bölüm başına ne kadar alıyor sorusunun cevabı aşağıda..
Nurgül Yeşilçay : Nurgül yeşilçayı pek çoğumuz ikinci bahar dizisi ile tanıdık. O zamanlar haftada 3 bin TL kazanan Nurgül Yaşilçay şu sıralar bölüm başına 60 bin TL kazanıyor. Ve en iyi kazanan oyuncu ünvanına sahip..
Beren Saat : En çok kazanan ayuncular sıralamasında ikinci olan Beren Saat Aşk-ı Memnu da bölüm başına 30 Bin TL kazanıyordu. Fatmagülün suçu Ne Dizisinde ise, Bölüm başına 50 Bin TL kazanıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ : O da tıpkı Beren Saat gibi,ç Aşk-ı Memnu da bölüm başı 30 bin TL kazanıyordu. Kuzey Güney Dizisinde bölüm başı 50 Bin TL kazanıyor.
Halit Ergenç : Muhteşem Yüzyılın Kanunisi Halit Ergenç Binbir Gece Dizisinde 35 bin TL kazanırken, Muhteşem Yüzyıl Dizisinde 45 Bin TL kazanıyor.
Nejat İşler : Son olarak Kapalıu Çarşı da izlediğimiz Nejat İşler o zamanlar bölüm başına 25 bin TL kazanıyordu. Şu sıralar Keşanlı Ali Destanı Dizisinde oynayan Nejat İşler bölüm başı 40 Bin TL kazanıyor.
Hazal Kaya : Aşk-ı Menu dizisinde 18 Bin TL kazanan Hazal Kaya Adını Feriha Koydum adlı dizi ile, bölüm başı 30 Bin Tl kazanmaya başladı.
Okan Yalabık : Muhteşem Yüzyılın başarılı oyuncularından Okan Yalabık bölüm başı 15 Bin TL kazanıyor.
Dizi Oyuncuları,Dizi Oyuncuları Ne Kadar Alıyor 2012,Dizi Oyuncularının Maaşları,Oyuncular Ne Kadar Kazanıyor, Oyuncular Bölüm Başına Ne Kadar Alıyor

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DİZİ OYUNCULARI NE KADAR ALIYOR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar