EGE LOKMANI ŞEVKİ GÜNGÖR BİTKİSEL KÜRLER

Ege Lokmanı Şevki Güngör 02 Ekim 2010
454
EGE LOKMANI ŞEVKİ GÜNGÖR BİTKİSEL KÜRLER
EGE LOKMAN ŞEVKİ GÜNGÖR BİTKİSEL KÜRLER

Ege Lokman Şevki Güngör Bitkisel Kürler

Şevki Güngör Zayıflama, Uykusuzluk İçin Bitkisel Tedavi, Funda Suyu,Funda Suyu Zayıflama, Funda Zayıflama,Ege Lokman,Ege Lokman Şevki Güngör,Şevki Güngör
Ege Lokmanı olarak bilinen Şevki Güngör, Öksürük, ödem ve şişkinlik, uykusuzluk, MS Hastalığı  ve kilo problemi için faydalı şifalı bitki kürleri verdi.
ÖKSÜRÜK İÇİN ŞİFALI BİTKİLER: Günde 3 defa aç karnına çitlembik yağı içilir. Kişi 3 yaşından küçük ise,  çay kaşığı, 3 yaşından büyük ise  tatlı kaşığı, ölçü olarak kullanılır. 1 hafta içerisinde öksürük kesilir. Çitlenbik yağı, aynı zamanda, bronşit ve zatürre için de çok faydalıdır.
ÖDEM VE ŞİŞKİNLİK İÇİN ŞİFALI BİTKİLER: Civanperçemi çayı günde 2 defa içilir. Kantaron çayı, günde 2 defa içilir. bu bitkileri dönüşünlü kullanabilir veya sadece 1 tanesini tercih edebilirsiniz.
ŞEVİ GÜNGÖR ZAYIFLAMA -FUNDA İLE ZAYIFLAMA: Funda bitkisi zayıflamak için, çok faydalıdır. Ama, burada önemli bir püf nokası bulunmaktadır. Funda yaprakları ile demlenen funda çayı, zayıflamada, çok yarar sağlamaz. Zayıflamayı sağlayan, funda suyudur. Günde 3 kahve fincanı içilmelidir.
UYKUSUZLUK İÇİN ŞİFALI BİTKİLER: 1 bardak kaynar suya, karabaş otu, kantaron otu ve melisa bitkilerinin karışımından 1 tatlı kaşığı atılıp, 5 dak. demlendirilir. akşam yatmadan 1 saat önce içilir. Bu karışım aynı zamanda, unutkanlık için de çok faydalıdır.
Ayrıca, kantaron ekstratı hapı ve/veya ginkobilboa hapı da unutkanlık ve uykusuzluk için, son derece yararlıdır.
MS İÇİN BİTKİSEL TEDAVİ : Adaçayı suyu, kekik suyu,karabaş suyu ve biberiye suyu aynı oranda karıştırılır. Günde 3 fincan içilir. Eğer, bu bitki suları ayrı ayrı içilecekse, 1/2 finca içilmelidir. Bu 4 bitki suyunun karışımı, sinir uclarındaki iltihaplanmayı giderir ve MS hastalığının iyileşmesinde fayda sağlar.
Ms Hastalığı İçin Bitkisel Tedavi, Şevki Güngör Şifalı Bitki Kürleri, Şevki Güngör Zayıflama, Uykusuzluk İçin Bitkisel Tedavi, Funda Suyu,Funda Suyu Zayıflama, Funda Zayıflama,Ege Lokman,Ege Lokman Şevki Güngör,Şevki Güngör

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“EGE LOKMANI ŞEVKİ GÜNGÖR BİTKİSEL KÜRLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar