EV DEKORASYONU

Dekorasyon Fikirleri 16 Ağustos 2010
440
EV DEKORASYONU
EV DEKORASYONU

Ev Dekorasyonu

Dekarasyon,Dekorasyon,Dekoratif Aynalar,Dekoratif Ürünler,Ev Dekarasyonu,Ev Dekorasyon,Ev Dekorasyonları,Ev Dekoru
Dekoratif ürünleri sever misiniz? Bazı parlak dekorarif ürünler, evinizde ışık oyunları yaratır ve bu da evinizin ışıl ışıl olmasını sağlar.Eğer, sizler de evinizde, küçük değişiklikler yaparak, ışıldayan bir eve sahip olmak isterseniz, sizin için, bir kaç önerimiz olacak.
* Parlak mobilyalar için, çay sehpanızı veya büfenizi parlak lake boyatarak kullanabilirsiniz. Ayna kaplanmış minik objeler de mekanda ışık yaratır. Metalik tonlarda içi çiçek desenleri, parlak ve simli geometrik çizgiler, duvarda veya perdelerde parlaklık duygusunu yoğunlaştırabilir.
* Venedik tarzı işlemeli aynalar, mekanı olduğundan daha parlak ve şaşalı gösterir. Kristal avizeler, lüks ve ihtişamı en iyi yansıtan dekorasyon öğeleridir. Bu havayı pekiştirmek isterseniz, renkli kristal boncuklarla süslenmiş bir aydınlatma kullanabilirsiniz.
* Çiçekli kanepenize biraz pırıltı katmanın en iyi yolu, taş işlemeli kırlentlerdir. Çarpıcı ve ışıltı renklerden kırmızıyı, aksesuarlarınız için tercih edebilirsiniz.
* Desenlerinizi kombinleyin. Aynı çiçek deseninin iri ve küçük olanını birlikte kullanabilir veya çiçeklerle çizgileri kullanarak kontrast yaratabilirsiniz.
* Farklı kumaş türlerini kullanın. Satenlerle pırıltılı ve taşlılar, kadifelerle şönilleri kombinleyerek, salonunuzda ciddi fark yaratabilirsiniz.
* Aydınlatmayı unutmayın! Kristal avizeler, lambaderler ve boncuklu abajurları bir arada kullanmak, ortama dinamizm katar.
* Kenarları boncuk işlemeli koltuk örtüleri, pul işlemeli püsküllü kırlentler, payetli lambalar… Hepsi ışıltı ve lüks hissini daha çok vurgulamak için. Aşırıya da kaçabilirsiniz. Bu tarz aslında, biraz abartılı olmayı da beraberinde getirir ve bu kimseye zarar vermez. Lüks ve parıltı için siz de biraz aşırıya kaçabilirsiniz.
Dekarasyon,Dekorasyon,Dekoratif Aynalar,Dekoratif Ürünler,Ev Dekarasyonu,Ev Dekorasyon, Ev Dekorasyonları,Ev Dekoru

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“EV DEKORASYONU” Konulu yazıdaki yorumlar

  • emre

    güzel

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar