GÖZ KALEMİ İLE GÖZ MAKYAJI HİLELERİ

Cilt Bakımı ve Güzellik 06 Eylül 2013
294

Göz Kalemi İle Göz Makyajı Hileleri
Göz Kalemi Nasıl Kullanılır,Göz Kalemi Kullanma Teknikleri,Göz Makyajı Hileleri,Göz Makyaj Hileleri,Göz Kalemi İle Göz Makyajı,Eyeliner İle Göz Makyajı
Makyaj öyle bir sihir ki, sizleri isterseniz son derece masum, isterseniz de son derece seksi bir kadın haline getirebilir. Yeterki makyaj hileleri konusunda biraz bilginiz olsun. Dilerseniz sadece göz kalemi ile göz makyajı yaparak çok farklı bir görüntü sergileyebilirsiniz. Ya da eyeliner ile göz makyajı yapmayı deneyebiirsiniz. Bu gün sizlere göz kalemi ile ve eyeliner ile makyaj yapma konusunda bir kaç öneride bulunmak istiyoruz..

Göz Kalemi ve Eyeliner İle Göz Makyajı
Göz Kalemi ve Eyeliner İle Göz Makyajı

Eyeliner İle Göz Makyajı Sayesinde Seksi Bir Kadın Olabilirsiniz..
Nasıl Görünürsünüz : Genç kızlık korkunuzu bir kenara bırakın. Çirkin görünmeyi aklınıza bile getirmeyin. Siyahın farklı kullanımıyla bakışlarınıza seksi bir görünüm verin.
Ne kullanmalı: Cesur bakışlar için jel kıvamındaki eyeliner’ları tercih edin.
Nasıl uygulamalı: Makyaj uzmanları bakışlarınıza belirli bir netlik kazandırmak istiyorsanız bu görünüm için jel eyeliner’ı gözlerinize fırçayla uygulamanızı tavsiye ediyorlar. Ya da parmak uçlarınız yardımıyla baştan çıkaran buğulu bakışlara sahip olabilirsiniz.
Eyeliner ve Göz Kalemi İle Göz Makyafı Yapımı
Nasıl Görünürsünüz : Sanatsal deyince aklınza pastel kalemler gelmesin. Bu görünüm artistik hassasiyet gerektiriyor!
Ne kullanmalı: Likit ve sürme seklindeki gözkalemleri.
Nasıl uygulamalı: İddialı bir dokunuş için sivri uçlu likit eyeliner’ı tercih edin. “Sivri uç, düzgün bir hat çekip, kuyruğu da istediğiniz uzunlukta bırakabilmenizi sağlayacak,” diyor makyaj artisti Liz Pugh.
Ne kullanmalı: Çarpıcı bir görünüm için renkli eyeliner deneyin. Badem gözler için eyeliner’ın kuyruğunu yukarı doğru uzatın.
Kuyrukluı Göz Makyajı Nasıl Yapılır ?
Nasıl Görünürsünüz : 60’ların zarif kalem oyunları yerini Kenzo, Cavalli ve Prada’da görüldüğü gibi kirpiklerin üzerinde ve altında yer alan cesur çizgilere bırakıyor.
Ne kullanmalı: Göz kalemi.
Nasıl uygulamalı: Gözkapağınızda tam gözbebeğinizin hizasından yani gözünüzün tam ortasından şakaklarınıza doğru kalın bir çizgi çekin ve sonra aynı işlemi gözünüzün altına uygulayın. “Alt ve üst çizgilerin birbirine uyumlu, net ve kesin olmalarına özen gösterin.” diyor Liz Pugh. Gözün iç kenarlarının kalemle boyanmamasına dikkat edin, aksi halde gözleriniz kapanıyormuş gibi görünebilir.
Renkli Göz Kalemleri Makyaj Nasıl Yapılır ?
Nasıl Görünürsünüz : Siz de siyah göz kaleminden sıkıldınız mı? Bu iyi bir haber çünkü yeni sezonda en canlı mor ve turkuaz tonları Bottega Veneta ve Frankie Morello modellerinde olduğu gibi sizin de bakışlarınıza renk katacak!
Ne kullanmalı: Renkli göz kalemleri.
Nasıl uygulamalı: Göz kaleminizin ucunu kalemtraşla açabildiğiniz kadar açın. Makyaj artisti Pugh kalemin ucunu parmak uçlarınız arasında yumuşatmanızı öneriyor ve ekliyor. “Böylece kalem gözkapağınız üzerinde daha kolay kayar.”
Göz Kalemi Nasıl Kullanılır,Göz Kalemi Kullanma Teknikleri,Göz Makyajı Hileleri,Göz Makyaj Hileleri,Göz Kalemi İle Göz Makyajı,Eyeliner İle Göz Makyajı

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“GÖZ KALEMİ İLE GÖZ MAKYAJI HİLELERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar