KAYNAMIŞ KÖK TEDAVİLERİ

Mucize Reçeteler 16 Mart 2010
260

Bazı bitkiler ve kökleri kaynatılarak içildiği takdirde size büyük yararlar sağlaya bilir.Adeta  saldırgan etkili ve kimyasal kökenli tıbbi ilaçların aksine bunların etkileri yumuşak ve hayırlıdır.
Hazırlanması:
Kaynamış,kökler,ateşe,dayanıklı,kaplar,içinde,hazırlanır.Payreks,porselen,toprak kaplar gibi.Alüminyum  kap asla kullanmayın.Kullanılacak bitkiler tutam ,kaşık veya avuçla  ölçülür.
Bütün kaynamış kökler ve bitkiler bir gün önceden hazırlana bilir.Bir gece dinlendikten sonra daha etkili hale gelir.Kaynatılmış bitki suları bir pencere kenarında balkonda sıcak olmayan yerlerde saklana bilir.Hemen her hastalıkta üç haftalık bir kür gerekir.Bir başka bitkiye geçmeden önce bir haftalık bir dinlenmede yarar vardır.Kür iş yerinizde de devam etmelidir.Bu nedenle kaynatılmış bitki suyunu termosta işinize götüre bilirsiniz.Tıpkı killi toprak gibi bitkilerde canlıdır.Bitkiler  bir dal saklana bilir.
İdrar söktürücü kaynamış kök:
Mısır ( tane ),karahindiba ( yaprak ve kök ),süpürgeotu ( çiçeği ),ayrıkotu ( kök ),dağ çiçeği( kök ),yapışkanotu,( bitki ),atkuyruğu ( bitki ),hepsinden 20 gr.
Hazırlanması :
Karışımdan sekiz çorba kaşığı alıp kaba koyun.8 büyük bardak su ilave edin.Kaynadıktan sonra üç dakika daha ateşte tutun.İndirip üstünü kapatın.15 dakika dinlendirin.Süzüp günde yemeklerden uzak saatlerde iki bardak için.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“KAYNAMIŞ KÖK TEDAVİLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar