LOKMAN HEKİM ÖMER OSMAN KORKMAZDAN GAZ PROBLEMİ VE VÜCUTTAKİ TAŞLAR İÇİN BİTKİSEL KÜRLER

Ömer Osman Korkmaz, 13 Aralık 2010 Çarşamba günü, Nur Ertük’ün programına konuk oldu ve çok faydalı önerilerde bulundu.

GAZ PROBLEMİ;

Gaz problemi, küçük büyük, herkesin sorunu. Bebeklerde de sıklıkla rastlanan gaz sorunu için, Ömer Osman Korkmazın bitkisel önerileri çok fayda sağlayacak türden.

* 2 aydan daha büyük bebeklerin ağzına 1 damlacık acı elma yağı damlatırsanız her gün gaz problemi olmaz.

* Eğer, bebek 2 aydan daha küçükse, bu damladan anne günde 5-6 damla içerse sütünden bebeğe geçmiş olur ve bebeklerdeki gaz sorununa faydalı olur.

* Ayrıca anne, her gün 2 kaşık elma sirkesi ilave edilmiş 1 bardak su yu içmeli ve 1 litre suyun içinde 1 bağ dereotunu 1-2 dakika kadar kaynatıp suyunu içerse gaz sorununa çözüm olur.

TAŞ PROBLEMİ;

Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz, vücutta oluşan böbrek taşı kum, boğaz taşı safra taşı gibi, pek çok taş problemine çözüm olan bitkisel kürünü açıkladı.

GEREKLİ MALZEMELER:

* 1 kg çekirdekli salatalık,

* 2 litre su,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ: Salatalığı yıkayın ve kuşbaşı doğrayın. Suyun içine koyup 20 dakika kaynatın ve bu suyu için.1 ay boyunca uygulayın. Böbreklerdeki taşları, kumları eritir ve boğazda oluşan tabakalarında erimesini de sağlar. Ayrıca, cildi güzelleştirir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“LOKMAN HEKİM ÖMER OSMAN KORKMAZDAN GAZ PROBLEMİ VE VÜCUTTAKİ TAŞLAR İÇİN BİTKİSEL KÜRLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar