LOKMAN HEKİM ÖMER OSMAN KORKMAZDAN PRATİK SAĞLIK KÜRLERİ

Ömer Osman Korkmazın Kanal 7 de yayınlanan Nur Etürkün Programına vermiş olduğu pratik bitkisel kürler ile ilgili ufak bir derleme yaptık. Bu kürleri hep birlikte görelim.

KALSİYUM EKSİKLİĞİNDE: Yıkanmış yumurta kabuklarını biraz yağda kavurun ve balla karıştırıp yiyin. Kemikleri güçlendirir.

TROİD HASTALARI: Troid hastaları omega 3 ten zengin besinlerle beslenmelidir.

En çok somon balığında ve balkabağında bulunur. Şeker kullanmamalıdırlar. Doğru tuzu tercih etmelidirler(himalaya tuzu ).tam buğday ekmeği tüketmelidirler

Şeker yerine bal tercih etsinler.

TAŞ VE SAFRA KESESİ HASTALIKLARI: Bu hastalığa yaban üzümü ve çalgı bitkisi çok faydalı olur.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ KUVVETLENDİRMEK İÇİN:

  • 1 tatlı kaşığı toz zencefil,
  • 1 -2 kaşık bal,
  • 1 bardak su,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ: Suyun içine, balı ve zencefili ilave edin. Günde, 1-2 bardak çay gibi tüketin. Kanser hastaları ve şeker hastaları da kullanabilirler. Bağışıklık sistemini de kuvvetlendirip hastalıklardan korur.

KANSIZLIK İÇİN: B vitamini eksikliğinde yüzde lekeler oluşur, kansızlık, halsizlık, yorgunluk hissedilir. Tam buğday ekmeği yesinler, şeker yerine bal kullansınlar, himalaya tuzu tercih etsinler.

Etiketler:
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“LOKMAN HEKİM ÖMER OSMAN KORKMAZDAN PRATİK SAĞLIK KÜRLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar