MENOPOZ İÇİN DOĞADAN ŞİFALI MÜCİZE KÜR

Mucize Reçeteler 14 Mart 2010
194

Menopozda sıcak ter basması halleri için :
Akdiken ( çiçeği ),kara Akçaağaç ( kabuğu ),ökseotu ( yaprağı ),civanperçemi ( bitki )10’ar gr.,ceviz ( yaprağı ),adaçayı ( yaprağı ),30’ar gram,kırmızı üzüm,asma yaprağı,40 gram.

MENOPOZ İÇİN DOĞADAN ŞİFALI MÜCİZE KÜR
MENOPOZ İÇİN DOĞADAN ŞİFALI MÜCİZE KÜR

Hazırlanması :
Bir kaba dört kaşık karışımdan  koyun  kaynatın.Dört bardak su yeterlidir.İndirip üstünü kapatın.15 dakika dinlendirin.Süzdükten sonra sabah ve akşamları aç karnına birer bardak için.Kürü bir ay devam ettirin.
Hemoroite karşı :
Meşe ağacı kabuğu (1 kilo)
Hazırlanması :
Bir kaba beş avuç kabuk atıp üstüne sekiz bardak su katın ve kaynatın.Kaynadıktan sonra 15 dakika kısık ateşte devam edin.İndirip üstünü kapatın.Soğumaya bırakın.Üçte birini süzüp soğuk suya katın.Aç karnına popo banyosu yapın.Kalanı diğer bir banyo için muhafaza edin.
Astıma karşı :
Mercanköşk ( çiçeği ),nane ( yaprağı ),10’ar gram,aslankuyruğu( çiçeği ),gelincik ,okaliptüs( yaprağı ),diken,yersarmaşığı,çam,( dikenli ),ciğerotu,yabani kekik,hepsinden 20’şer gram.
Hazırlanması :
Karışımdan 4 çorba kaşığını bir kaba koyup üzerine 4 bardak su katın ve kaynatın.İndirip üstünü örtün.15 dakika dinlendirin.Süzüp günde iki defa yemekler dışında,daha da iyisi kriz sırasında için.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“MENOPOZ İÇİN DOĞADAN ŞİFALI MÜCİZE KÜR” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar