ÖMER COŞKUN BEL-BOYUN FITIĞI VE İŞTAHSIZLIK İÇİN ŞİFALI BİTKİLER

Dr Ömer Coşkun 22 Mart 2010
478

Omer Coskun Sifali Bitkiler
Omer Coskun Sifali Bitkiler

Ömer Coşkun Bel- Boyun Fıtığı ve İştahsızlık için Şifalı Bitkiler

Bel Fıtığı Bitkisel,Bel Fıtığı Bitkisel Tedavi,Bel Fıtığı Bitkisel Çözümler, Boyun Fıtığı Bitkisel,Boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi,Boyun Fıtığı Bitkisel Çözümler,Ömer Coşkun Çocukların İştahını Açmak İçin Bitkisel Kür, İştahsızlık İçin Ne Yapmalı,İştahsızlık İçin bitkisel Çözüm
Ömer Coşkun Bel Fıtığı,Ömer Coşkun boyun Fıtığı
Kanal 7 vasıtasıyla evlerimize konuk olan Dr. Ömer Coşkun, bel fıtığı boyun fıtığı ve sinir sıkışması, çocuklarda iştah açmak için şifalı bitkisel önerilerde bulundu.
Ömer Coşkun Bel- Boyun Fıtığı
Gerekli Malzemeler  :
* 200 gr kuyruk yağı,
* 2 yemek kaşığı bal,
* 1 tatlı kaşığı karabiber,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Kuyruk yağını eritin. Ilıdıktan sonra içinne bal ve karabiberi karıştırın. Ağrıyan bölgeye sürün. Ayrıca, kantaron yapı ile masaj yapın.
* 1 ltre suyun içine, 3 yemek kaşığı kırkkilitotu bitkisini atıp, 5 dak kaynatın. Duş aldıktan sonra, bu su ile durulanın. Üzerine su dökmeyin.
* 1 bardak kaynar suyun içine, 1 tatlı kaşığı kırkkilitotunu atıp, 5 dak. demlendirin. Günde 1 bardak için, Fıtık, sinir sıkışması, eklem ağrıları, kıkırdak sorunları gibi, pek çok derde devadır.
İştahsızlık İçin Ne Yapmalı,İştahsızlık İçin bitkisel Çözüm
Ömer Coşkun Çocukların İştahını Açmak İçin Bitkisel Kür : Oksijen çocuklar için çok önemlidir. Evinizi iyi havalandırın. Çocuğunuzun burnu tıkalı ise, serum fizyolojik hazırlayın. 1 bardak suyu cezvede kaynatın. Tam kaynamaya başladığı zaman, çay kaşığının ucu ile, tuzu suya karıştırın. Soğuyunda, çocuğunuzun burnuna damlatın.
* Taze zencefil, çok iyi bir iştatah açıcıdır. Taze zencefili, yemeklerine ve çorbalarına 1 dilim katın.
* Okaliptüs yağı ile, çocuğunuzun odasında buhar yapın. Suyun içine, bir kaç damla damlatın. Kalorifer peteğinin üzerine koyun.
Ömer Coşkun Bel- Boyun Fıtığı ve İştahsızlık için Şifalı Bitkiler, Bel Fıtığı Bitkisel,Bel Fıtığı Bitkisel Tedavi, Bel Fıtığı Bitkisel Çözümler, Boyun Fıtığı Bitkisel,Boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi,Boyun Fıtığı Bitkisel Çözümler,Ömer Coşkun Çocukların İştahını Açmak İçin Bitkisel Kür, İştahsızlık İçin Ne Yapmalı, İştahsızlık İçin bitkisel Çözüm
, Ömer Coşkun Bel Fıtığı,Ömer Coşkun boyun Fıtığı

 

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ÖMER COŞKUN BEL-BOYUN FITIĞI VE İŞTAHSIZLIK İÇİN ŞİFALI BİTKİLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Dr Ömer Çoskun Vefat Etti

Dr Ömer Çoskun Vefat Etti

28 Şubat 2017
333

Sponsor Bağlantılar