ÖMER OSMAN KORKMAZDAN VÜCUT EZİKLERİ İÇİN SOĞAN KÜRÜ

Lokman Hekim, Ömer Osman Korkmaz, vücutta meydana gelen, kanamasız ezikler ve buna bağlı ağrılar için, şifalı önerilerde bulundu.
GEREKLİ MALZEMELER:

  • 1 adet soğan,
  • tuz,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : %50-50 tuz ve soğanı, havanda dövün. Ezik yere sarın. Sabaha kadar bekletin.
Aslında, bu türt eziklere, taze kuzu derisi çok fayda sağlar. Kuzu derisini, ezilen bölgeye sararsanız, ağrıyı ve ezikliği alır. Ama, kuzu derisi bulunamadığı durumlarda, soğan kürü uygulanmalıdır.

ÖMER OSMAN KORKMAZDAN VÜCUTTAKİ TAŞLAR VE GAZ PROBLEMİ İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLER
Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz, vücutta oluşan böbrek taşı kum, boğaz taşı safra taşı gibi, pek çok taş problemine çözüm olan bitkisel kürünü açıkladı .
GEREKLİ MALZEMELER:

  • 1 kg çekirdekli salatalık,
  • 2 litre su,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Salatalığı yıkayın ve kuşbaşı doğrayın. Suyun içine koyup 20 dakika kaynatın ve bu suyu için.1 ay boyunca uygulayın. Böbreklerdeki taşları, kumları eritir ve boğazda oluşan taşalarında erimesini de sağlar. Ayrıca, cildi güzelleştirir.
BEBEKLERDEKİ ve YETİŞKİNLERDEKİ GAZ SORUNU İÇİN: Ömer Osman Korkmaz’ın yetişkinlierdeki gaz problemini kökten çözecek olan bitkisel önerileri;

  • 2 aydan daha büyük bebeklerin ağzına 1 damlacık acı elma yağı damlatırsanız hergün gaz problemi olmaz.
  • Eğer, bebek 2 aydan daha küçükse, bu damladan anne günde 5-6 damla içerse sütünden bebeğe geçmiş olur ve bebeklerdeki gaz sorununa faydalı olur.
  • Ayrıca anne ,hergün 2 kaşık elma sirkesi ilave edilmiş 1 bardak su yu içmeli ve 1 litre suyun içinde 1 bağ dereotunu 1-2 dakika kadar kaynatıp suyunu içerse gaz
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ÖMER OSMAN KORKMAZDAN VÜCUT EZİKLERİ İÇİN SOĞAN KÜRÜ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar