Kategori: Sağlık/Hastalıklar

Tembeller İçin En kolay Zayıflama Tüyoları

Zayıflamak çok da kolay bir iş değil. Hele bir de başlamış olduğunuz diyeti, ya da spor işlemini düzenli bir hale getiremiyor ve istikrar sağlayamıyorsanız zayıflamak çok daha zor hatta imkansız bir hale gelir. Kilo vermek, disiplin ve irade ile olabilir ancak.

PAYLAŞ TWEET
23 Mart 2017
0

Enerjik Olmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Enerji bizim hayatımızı idame ettirebilmemiz için en gerekli şeylerden bir tanesi. Bazen enerjimiz biter ve kendimizi yorgun, bitkin hissederiz. Bu yorgunluk bitkinlik hayat kalitesini engellediği gibi, iş hayatımızı da olumsuz etkiler. Enerjimizi bir şekilde toplayarak hayatımıza devam etmek zorundayız.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2017
18

Yorgunluk Yapan Besinler Hangileridir?

Can boğazdan gelir diye bir ata sözü var. Ama bazı şeylere de dikkat etmek gerekir. Yani can boğazdan geldiği gibi gider de. Ya da bazı besinleri çok sık tüketiyor olmanız sizi fazlasıyla yorgun ve bitkin bir hale getirebilir. Şimdi kendi kendinize besinler insanı yorar mı diye düşünebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
17 Mart 2017
26

Limonun İçine Tuz doldurup Odanıza Koyarsanız Ne Olur?

Salataların, sosların ve içeceklerin vazgeçilmezi limon hem sağlık açısından hem de daha kaliteli bir hayat yaşamamız açısından son derece önemlidir. Bu gün size limonla yapabileceğiniz ve deyim yerindeyse hayatınızı kökünden değiştirecek, çok kolay bir tarif önermek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
13 Mart 2017
56

Kolon Kanserinden Korunmak İçin Uygulamanız Gereken 5 Önemli Davranış

Çağımızın önemli hastalıklarından bir tanesi olan kolon kolon kanseri nedeni ile her yıl neredeyse 40 bin insan hayatını kaybetmektedir. Kanser türleri içende sinsice ilerleyen ve çok ciddi bir kanser türü olan kolon kanseri erken teşhis sayesinde tedavi edilebilir.

PAYLAŞ TWEET
12 Mart 2017
47

Baş Ağrısının En Doğal Çözümü Zetinyağı ve Tuz

Zaman zaman baş ağrısı hepimizi sıkıntıya sokar. Bu gün sizlere baş ağrılarından ve hatta inatçı eklem ağrılarından kolayca ve kısa sürede kurtulmanızı sağlayacak olan doğal bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Bağ ağrıları ve eklem ağrıları yaşam kalitesini oldukça düşürür.

PAYLAŞ TWEET
04 Mart 2017
41

Prostat İçin Doğal Çare Arı Poleni ve Süt

Prostat erkeler için önemli sağlık sorularından bir tanesidir. Genellikle iyi huylu olabildiği gibi, bazı kişilerde kötü huylu da olabilir. İdrar yaparken zorlanma ve kesik kesik idrar yapma prostatın en büyük belirtileri. Elbette bu tür bir problemde öncelikli olarak bir üroloji hekimine başvurup gerekli muayene ve tetkikleri yapmanız gerekir.

PAYLAŞ TWEET
24 Şubat 2017
30

Karaciğeri Yenileyen Doğal Detoks İçeceği

Karaciğer vücudumuzun en önemli organlarından bir tanesi ve mutlaka korunması gerekli. Ama günümüz yaşam koşullarında sağlıklı beslenmek ya da sağlıklı yaşamak pek de kolay değil. Karaciğerin işleyişinde meydana gelecek herhangi bir bozukluk toksinlerin vücudumuza yayılarak pek çok hastalığın da beraberinde gelmesine eden olur.

PAYLAŞ TWEET
23 Şubat 2017
42

Kereviz Kürü İle 3 Günde Fazlalıklarınızdan Kurtulun

Kereviz son derece şifalı bitkilerin başında yer alıyor. Özellikle karaciğerin en büyük dostu olan kereviz, vücuttan toksin atmak için de bulunmaz nimet. Bütün bunlara ek olarak bir de zayıflamaya da yardımcı. Eee daha ne yapsın bu kereviz değil mi?

PAYLAŞ TWEET
21 Şubat 2017
48

Tilya Kürü İle Yağ Yakma Formülü

Zayıflamak isteyenler için önemli unsurlardan bir tanesi vücuttaki fazla yağı yakan besinlerle beslenmektir. İnternet üzerinden pek çok zayıflatan ya da yağ yakan ürünleri bulabilirsiniz. Ama bu ürünler faydadan çok zarar sağladığı için sağlığımızı ciddi anlamda tehdit etmektedir.

PAYLAŞ TWEET
14 Şubat 2017
63

Gelişi Güzel antibiyotik Kullanmanın Zararları

Sağlık konusunda çok titiz olsak da pek çok konuda bilgi eksikliği nedeniyle sağlığımıza istemeden zarar veriyoruz. Özellikle de her tür ağrı ve hastalık için ilk iş olarak antibiyotiğe yönelmek sağlığımız açısından ciddi zararlar teşkil etmekte

PAYLAŞ TWEET
06 Şubat 2017
43

Nutella Gerçekten Kanser Sebebi mi?

Kahvaltıların vazgeçilmezi Nutella son dönemlerde kanser yaptığı söylentileri ile sık sık gündeme geliyor. Nutellanın kansere neden olduğunun söylenmesi içerdiği palm/palmiye yağından ileri geliyor. Palmiye yağı sadece Nutella’da değil, pek çok gıda maddesi, kozmetik ve temizlik maddelerinin de içinde bulunan bir yağ.

PAYLAŞ TWEET
01 Şubat 2017
55

Yumurta Kabuklarını Atmadan Önce Bir Kez Daha Düşünün!

Yumurta kabuklarının hiç bir işe yaramadığı düşünülür ve her zaman çöpe atılır. Ama yumurta kabuklarının en az yumurtanın kendisi kadar faydaları olduğu artık kanıtlanmış durumda. Bu gün sizlere yumurta kabuklarının faydaları konusunda çok önemli bilgiler vermek istiyorum

PAYLAŞ TWEET
27 Ocak 2017
99

Magnezyum Eksikliğiniz Olduğunu Gösteren 5 Önemli Belirti

Magnezyum minerali vücudun en çok ihtiyaç duyduğu minerallerden bir tanesidir. Magnezyum eksikliği pek çok sağlık problemine neden olur. Aslına bakarsanız sağlıklı ve iyi bir beslenme programı ile vücudumuza giren magnezyum miktarını dengelemek mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Ocak 2017
87

Çok Beğenerek Kullandığınız Yumuşatıcıların İçerisinden Neler Saklı Olduğunu Biliyor musunuz?

Renk renk, muhteşem kokuları ile, çamaşırlarımız için kullandığımız yumuşatıcıların aslında bizi ne kadar hasta ettiğinin farkında bile değiliz. Oysa, bizlere allı pullu reklamlarla sunulurken ne kadar masumlar değil mi? Sadece çamaşırlarımızı yumuşatmakla kalmıyor, haftalarca mis gibi kokmalarını da sağlıyor bu yumuşatıcılar.

PAYLAŞ TWEET
16 Ocak 2017
56

Bitkisel Sabunlar ve İyi Geldiği Rahatsızlıklar

Bitkiler doğru kullanıldıkları taktirde sağlık ve güzellik için muhteşem imkanlar sunarlar. B bitkiler içeriden beslenme yolu ile kullanıla bildiği gibi dışarıdan da kullanılabilir. Bunlardan en çok bilinenleri bitkisel sabunlardır. Bitkisel sabunlar sadece güzellik için değil sağlık için de kullanılabilir.

PAYLAŞ TWEET
15 Ocak 2017
51

Mesane Kanseri Nedir Tedavisi Nasıl Olmalıdır?

Mesane Kanseri son yıllarda hem kadınlarda hem de erkeklerde sıklıkla görülen kanser türlerinden bir tanesidir. Fakat yapılan çalışmalar sonucunda, erkeklerin mesane kanserine kadınlardan daha fazla yakalandığını göstermektedir. Sadece Amerika’ her sene 40 bin yen mesane kanseri teşhis edilmektedir. Bu hastaların 15 bini bu hastalık nedeni ile hayatını kaybetmektedir.

PAYLAŞ TWEET
14 Ocak 2017
224

Evlerimizde Sürekli Kullandığımız Bu 3 Madde Kanser Üretiyor!

Günümüzde kullandığımız pek çok yiyecek, içecek ve kişisel bakım ürünleri kanser hastalığını tetikleyen nedenler arasında yer alıyor maalesef. Özellikle sigara ve alkol kullanımı, sık sık solaryuma girmek, işlenmiş gıdaları tüketmek, kullandığımız elektronik ev eşyaları ve kozmetik ürünleri kanser hastalığına adeta davetiye çıkarıyor.

PAYLAŞ TWEET
10 Ocak 2017
56
Yeniler

Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
621

Tembeller İçin En kolay Zayıflama Tüyoları

Zayıflamak çok da kolay bir iş değil. Hele bir de başlamış olduğunuz diyeti, ya da spor işlemini düzenli bir hale getiremiyor ve istikrar sağlayamıyorsanız zayıflamak çok daha zor hatta imkansız bir hale gelir. Kilo vermek, disiplin ve irade ile olabilir ancak.

PAYLAŞ TWEET
23 Mart 2017
0

Evde Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj Yapımı

Daha önceki bir makalemde sizlere evde ruj yapımı konusunu anlatmıştım. Bu gün ise, evde dudak dolgunlaştırıcı ruj yapımının kolay yolundan bahsedeceğim. Dudak dolgunlaştırıcı rujlar normal rujlara göre daha pahalı. Bu durumda geriye bitek bir şey kalıyor.

PAYLAŞ TWEET
21 Mart 2017
3

Elbiseye Göre Renk Değiştiren Topuklu Ayakkabı Üretildi

Topuklu ayakkabı kadınların en büyük tutkularından bir tanesi. Her kıyafete göre ayrı renk, şekil ve desenlerde alınan topuklu ayakkabılar saklama açısından da sıkıntı yaratıyor. Litvanya merkezli bir şirket kadınların bu ortak sorununa muhteşem bir çözüm bularak, kıyafete göre renk değiştiren ayakkabı üretmiş.

PAYLAŞ TWEET
20 Mart 2017
8

Sizi 10 Yaş Gençleştirecek Doğal Cilt Maskesi

10 yaş genç görünmek her kadının hoşuna gider. Özellikle artık yaş 30′ u aşmışsa. Yaşını göstermiyorsun iltifatı kadınları mutlu ettiği gibi, yaşının olduğundan fazla söylenmesi mutsuz olmasına neden olacaktır. Öncelikle bilmeniz gereken şey, düzenli cilt bakımı yapmak ve daha da önemlisi, cilt tipine uygun cilt bakım ürünleri kullanmaktır.

PAYLAŞ TWEET
19 Mart 2017
11