Kategori: Sağlık/Hastalıklar

Kereviz Kürü İle 3 Günde Fazlalıklarınızdan Kurtulun

Kereviz son derece şifalı bitkilerin başında yer alıyor. Özellikle karaciğerin en büyük dostu olan kereviz, vücuttan toksin atmak için de bulunmaz nimet. Bütün bunlara ek olarak bir de zayıflamaya da yardımcı. Eee daha ne yapsın bu kereviz değil mi?

PAYLAŞ TWEET
21 Şubat 2017
1

Tilya Kürü İle Yağ Yakma Formülü

Zayıflamak isteyenler için önemli unsurlardan bir tanesi vücuttaki fazla yağı yakan besinlerle beslenmektir. İnternet üzerinden pek çok zayıflatan ya da yağ yakan ürünleri bulabilirsiniz. Ama bu ürünler faydadan çok zarar sağladığı için sağlığımızı ciddi anlamda tehdit etmektedir.

PAYLAŞ TWEET
14 Şubat 2017
9

Gelişi Güzel antibiyotik Kullanmanın Zararları

Sağlık konusunda çok titiz olsak da pek çok konuda bilgi eksikliği nedeniyle sağlığımıza istemeden zarar veriyoruz. Özellikle de her tür ağrı ve hastalık için ilk iş olarak antibiyotiğe yönelmek sağlığımız açısından ciddi zararlar teşkil etmekte

PAYLAŞ TWEET
06 Şubat 2017
15

Nutella Gerçekten Kanser Sebebi mi?

Kahvaltıların vazgeçilmezi Nutella son dönemlerde kanser yaptığı söylentileri ile sık sık gündeme geliyor. Nutellanın kansere neden olduğunun söylenmesi içerdiği palm/palmiye yağından ileri geliyor. Palmiye yağı sadece Nutella’da değil, pek çok gıda maddesi, kozmetik ve temizlik maddelerinin de içinde bulunan bir yağ.

PAYLAŞ TWEET
01 Şubat 2017
25

Yumurta Kabuklarını Atmadan Önce Bir Kez Daha Düşünün!

Yumurta kabuklarının hiç bir işe yaramadığı düşünülür ve her zaman çöpe atılır. Ama yumurta kabuklarının en az yumurtanın kendisi kadar faydaları olduğu artık kanıtlanmış durumda. Bu gün sizlere yumurta kabuklarının faydaları konusunda çok önemli bilgiler vermek istiyorum

PAYLAŞ TWEET
27 Ocak 2017
66

Magnezyum Eksikliğiniz Olduğunu Gösteren 5 Önemli Belirti

Magnezyum minerali vücudun en çok ihtiyaç duyduğu minerallerden bir tanesidir. Magnezyum eksikliği pek çok sağlık problemine neden olur. Aslına bakarsanız sağlıklı ve iyi bir beslenme programı ile vücudumuza giren magnezyum miktarını dengelemek mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Ocak 2017
47

Çok Beğenerek Kullandığınız Yumuşatıcıların İçerisinden Neler Saklı Olduğunu Biliyor musunuz?

Renk renk, muhteşem kokuları ile, çamaşırlarımız için kullandığımız yumuşatıcıların aslında bizi ne kadar hasta ettiğinin farkında bile değiliz. Oysa, bizlere allı pullu reklamlarla sunulurken ne kadar masumlar değil mi? Sadece çamaşırlarımızı yumuşatmakla kalmıyor, haftalarca mis gibi kokmalarını da sağlıyor bu yumuşatıcılar.

PAYLAŞ TWEET
16 Ocak 2017
39

Bitkisel Sabunlar ve İyi Geldiği Rahatsızlıklar

Bitkiler doğru kullanıldıkları taktirde sağlık ve güzellik için muhteşem imkanlar sunarlar. B bitkiler içeriden beslenme yolu ile kullanıla bildiği gibi dışarıdan da kullanılabilir. Bunlardan en çok bilinenleri bitkisel sabunlardır. Bitkisel sabunlar sadece güzellik için değil sağlık için de kullanılabilir.

PAYLAŞ TWEET
15 Ocak 2017
35

Mesane Kanseri Nedir Tedavisi Nasıl Olmalıdır?

Mesane Kanseri son yıllarda hem kadınlarda hem de erkeklerde sıklıkla görülen kanser türlerinden bir tanesidir. Fakat yapılan çalışmalar sonucunda, erkeklerin mesane kanserine kadınlardan daha fazla yakalandığını göstermektedir. Sadece Amerika’ her sene 40 bin yen mesane kanseri teşhis edilmektedir. Bu hastaların 15 bini bu hastalık nedeni ile hayatını kaybetmektedir.

PAYLAŞ TWEET
14 Ocak 2017
196

Evlerimizde Sürekli Kullandığımız Bu 3 Madde Kanser Üretiyor!

Günümüzde kullandığımız pek çok yiyecek, içecek ve kişisel bakım ürünleri kanser hastalığını tetikleyen nedenler arasında yer alıyor maalesef. Özellikle sigara ve alkol kullanımı, sık sık solaryuma girmek, işlenmiş gıdaları tüketmek, kullandığımız elektronik ev eşyaları ve kozmetik ürünleri kanser hastalığına adeta davetiye çıkarıyor.

PAYLAŞ TWEET
10 Ocak 2017
39

Dar Kot Giymekle Pek Çok Hastalığa Davetiye Çıkardığınızı Biliyor muydunuz ?

Dar kot pantolon son dönemlerin en moda kıyafetlerinden bir tanesi. Ve kadılar da sıklıkla bu pantolonları giymekte hiç bir tereddütte bulunmuyorlar. Ama dar kot pantolon giymek pek çok hastalığa da davetiye çıkarıyor.

PAYLAŞ TWEET
03 Ocak 2017
54

Göbeğinizi 4 Günde 10 cm İnceltin

Göbek zayıf şişman pek çok kişinin ortak sorunu. Bölgesel yağlanma sonucu ortaya çıkan ve bir türlü gitmek bilmeyen göbeğinizi eritmek sandığınız kadar zor değil. Size önereceğim göbek eriten kür ile 4 gün gibi kısa sürede, göbek gölgesinde 10 cm kadar incelme sağlayabileceksiniz.

PAYLAŞ TWEET
30 Aralık 2016
110

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Muhteşem Tarif

Yemek içmek güzel de, ah bir de şu kilolar olmasa… Ne güzel olurdu değil mi? pek çoğumuz uzu süreli diyetleri yapacak kadar sabırlı ve becerikli değiliz sanırım. Uzun süreli aç kalmak, istediğin hiç bir şeyi yiyememek.. Onu yapabilecek kişiler sanırım magazin dünyasının mensupları.

PAYLAŞ TWEET
29 Aralık 2016
109

Horlamayı Önlemenin Doğal Yolu

Pek çok kişinin ortak sorunu horlamadır. Horlama aynı zamanda uyku apnesine gidecek kadar ciddi bir sağlık sorunudur. Horlama sırasında, horlayan kişi bir rahatsızlık duymasa yanında buluna kişiler bu durumdan epey muzdariptirler.

PAYLAŞ TWEET
21 Aralık 2016
85

Feridun Kunaktan Evde Kefir Yapımı

Sizlere fırsat buldukça kefir ve probiyotik besinlerin faydalarından bahsediyorum ve mutlaka tüketilmeleri gerektiğini belirtiyorum. Bu kadara faydası bulunan kefir için acaba evde yapılabilir mi sorusu ile sıklıkla karşılaşınca, evde kolaylıkla hazırlayıp afiyet ve sağlıkla tüketebileceğiniz kefir tarifini de sizlerle paylaşmak istedim.

PAYLAŞ TWEET
13 Aralık 2016
100

Hergün Sirke Tüketmeniz İçin 9 Önemli Sebep

Sirke sadece turşularda ve salatalarda kullanılan bir ürün değildir. Sirkenin inanılmaz faydaları vardır. Evinizde, vücudunuzda, saçlarınızda ve cildinizde harikalar yaratır. Artık sirkenin gücünü keşfetme zamanı geldi. Siz de bu sirkenin mucizelerinden mutlaka faydalanmalısınız.

PAYLAŞ TWEET
09 Aralık 2016
134

Kefir Hepatit A ve Hepatit B Hastalıkları İçin Şifa Olabilir mi?

Kefir son dönemlerin probiyorik içeceklerinin en şifalı olanı desem yeri var. Şifa kaynağı olduğu artık tüm uzmanlar tarafından kabul edilen kefirin, gün geçmiyor ki başka bir faydası, başka bir şifası ortaya çıkmasın.

PAYLAŞ TWEET
06 Aralık 2016
78

Göbek Yağlarını Eritmek İçin Sadece Diyet Yeterli Değil

Kadın ve erkeklerin ortak sorun göbek bölgesinde biriken yağlardır. Kimi insanlar çok zayıf oldukları halde, göbek bölgesinde biriken yağlar nedeni ile olduğundan daha kilolu görünmektedir. Ya da istediği kıyafetin istediği bedenini giyememektedir

PAYLAŞ TWEET
05 Aralık 2016
104
Yeniler

Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
542

Kolayca Çizebileceğiniz Topuklu Ayakkabı Çizimleri

Topuklu ayakkabı kadınların elbette vazgeçilmezi. Bunu her zaman söylüyorum. Bloğumda da siz değerli okurlarım için topuklu ayakkabı konusunda ilginç bulduğum pek çok paylaşım yaptım. Topuklu ayakkabıya olan ilgi sadece giymek için değil elbette. Bir de bu topuklu ayakkabıların çizimlerini yapan stilistler var.

PAYLAŞ TWEET
22 Şubat 2017
2

Kereviz Kürü İle 3 Günde Fazlalıklarınızdan Kurtulun

Kereviz son derece şifalı bitkilerin başında yer alıyor. Özellikle karaciğerin en büyük dostu olan kereviz, vücuttan toksin atmak için de bulunmaz nimet. Bütün bunlara ek olarak bir de zayıflamaya da yardımcı. Eee daha ne yapsın bu kereviz değil mi?

PAYLAŞ TWEET
21 Şubat 2017
1

Kalın Kaşlar ve Gür Kirpikler İçin Sihirli Formül

Günlük cilt bakım rutinleriniz arasında ekleyeceğiniz ufak bir bakım kalın kaşlara ve gür kirpiklere sahip olmanıza neden olacak. üstelik son derece ekonomik ve evinizin rahatlığında, doğal yollarla kalın kaşlara ve gür kirpiklere kavuşabilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
20 Şubat 2017
3

Gökkuşağı Kalp Kek Tarifi

Bu makalemde sizlere sürprizlerle dolu muhteşem görüntüsü ile gözlere, son derece güzel lezzeti ile damaklarınıza hitap edecek muhteşem bir kek tarifi önermek istiyorum. Gökkuşağı kek tarifimiz, içindeki sürpriz kalp ile gönüllerinizi fethedecek.

PAYLAŞ TWEET
19 Şubat 2017
4

Evde BB Krem Yapımı

BB kremler son dönemlerin çok kullanılan kozmetik ürünleri arasında yer alıyor. Ama BB kremler fiyat olarak biraz pahalı. Her ne kadar kullanımı kolay ve güzellik açısından önemli olsa da devir ekonomi devri diyen kadınlar BB kremi daha ucuza nasıl mal edebilirim diye düşünmeden edemiyorlar.

PAYLAŞ TWEET
17 Şubat 2017
6