Sibel Can Nasıl 7 Kilo Verdi

SORU : Sibel Can 1 ayda 7 kiloyu nasıl verdi ?
CEVAP :   ELMA ARMUT DEMİŞTİ AMA ESTETİK ÇIKTI
Sibel Can:
“Elma ve armut sayesinde 1 ayda 7 kilo verdim” dedi fakat şarkıcının mumu çabuk söndü! Sulhi Aksüt’e açtığı boşanma davasının ardından hayli zayıflamış bir halde ekranlara çıkan güzel şarkıcı, büyük sükse yapmıştı. “Yaz başında diyete başladım” diyerek kilo vermesinin sırrını anlatan Sibel Can’ın “sırrı” meğer estetikmiş!
Takvim gazetesinin haberine göre; açtığı boşanma davasının ardından bir süre ortadan kaybolan Sibel Can, bu arada Etiler’deki özel bir hastanede bel ve karın bölgesindeki yağlarını aldırttı. Şarkıcı, bu sayede kısa sürede çok daha zayıf bir görünüme kavuştu. Yağ aldırttığını açıklamak yerine diyet yaptığını söyleyen Can, geçtiğimiz yıllarda aynı estetik operasyonu geçirmişti.
ARADAKİ FARK 2.5 LİTRE YAĞ
Sulhi Aksüt’le mutluluk pozları verdiği dönemde hayli kilolu olan Sibel Can, boşanma davası açar açmaz bıçak altına yatıp yağlarını aldırttı. Sibel Can, bel ve karın bölgesinden toplamda 2.5 litre yağ aldırttı. Can, bu sayede sadece birkaç saatte bir hayli inceldi.
Aldığımız haberleri sizinle paylaştık yorumu siz yapın artık doğrusunu da Allah bilir biz de bilemeyiz.
Sağlık ve mutluluk diliyoruz…

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sibel Can Nasıl 7 Kilo Verdi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
130

Sponsor Bağlantılar