SUNA DUMANKAYA’DAN BİTKİSEL NEMLENDİRİCİ

Suna Dumankaya 05 Mart 2010
250

Suna Dumankaya Bitkisel Nemlendirici
Bazı insanların elleri çok sert ve kuru olur. Piyasada bulunan nemlendirici kremlerde bazen işe yaramayabilir. Evde hazırlayacağınız basit karışımla ellerinizi eskisinden daha yumuşak tabiri caizse pamuk gibi yapabilirsiniz.

Özellikle ağır işlerde çalışan insanlarda eller çok sert olur. Ayrıca nasıt tutmayada son derece elverişli ortamlardır. Bu gibi durumlarda da yine bu karışımı uygulayarak ellerinize gereken önemi verebilirsiniz. Çünkü eller insanın en önemli uzuvlarından biridir.
Suna Dumankaya Pamuk gibi eller için:
*2 tane limon
*30 gram badem yağı
*50 gram gliserin
*2 yemek kaşığı pudra
*30 gram kolonya
Hazırlanışı:
2 tane orta büyüklükte limonu sıkın ve suyunu yukarıda belirtilen ölçülerde olmak koşuluyla badem yağı, gliserin, pudra, kolonya ilave ederek karıştırın. Elde edilen karışımı 1 gün boyunca cam şişede muhafaza edin. Karışımı uygulama aşamasında ise kürü ellerinize sürün 15 dakika poşetin içinde hava almayaca şekilde bekletin.

Suna Dumankaya
Suna Dumankaya
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“SUNA DUMANKAYA’DAN BİTKİSEL NEMLENDİRİCİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Elma Kremi Nasıl Yapılır ?

Elma Kremi Nasıl Yapılır ?

06 Kasım 2012
379

Sponsor Bağlantılar