Zerrin Özer Nasıl Değişti

Zerrin özer …
·       kilo verdi
·       spor yaptı
·       estetik operasyon geçirdi
·       dergilere kapak oldu
·       önemli açıklamalarda bulundu
SIRADAKİ ESTETİK OPERASYONLARI AÇIKLADI
Göz kapakları ve boynuna estetik yaptıran bir buçuk yılda 30 kilo veren, Zerrin Özer, sırada karın ve göğüslerinin olduğunu söyledi.
Geçtiğimiz akşam Movenpick Otel’de sahne alan Zerrin Özer, sahnede izleyenlerine kendisini yenilemesinin öyküsünü anlattı.
KARARLILIK SAYESİNDE KİLO VERDİM
Doktorlarının kendisine “borderline” kişilik bozukluğu teşhisini koyduğu bilinen şarkıcı, “Doktorlar bana bayağı bir kaçıksın dediği için, en uçta karar alarak, bir buçuk yılda 30 kilo verdim” diyerek, kararlılık sayesinde kilo vermeyi başardığını söyledi. Zerrin Özer’i izlemeye, televizyonlarda özel hayatına dair açıklamalar yaptığı için eleştirdiği ve arasının açıldığı ablası, eski ses sanatçısı Tülay Özer de geldi.

Şimdi de vücut geliştirmeye merak saldığını söyleyen Zerrin Özer, daha sonra da kick-box yapmaya karar verdi. Doktorunun sigara içtiği için her şeyi aynı anda yapamayacağını söylemesine rağmen azimli olduğunu söyleyen şarkıcı, dış görünüşündeki radikal değişikliklerin süreceğinin sinyalini verdi.
Sahnede açık açık göz kapaklarını kaldırttığını ve boynundan yağ aldırdığını söyleyen Zerrin Özer, şimdi de karnından yağ aldıracağını ve göğüslerini kaldırttıracağını açıkladı ve ekledi: “Onda sonra tutmayın beni.
Eee bir kadın kafasına bir şey koymuşsa onu yapıyor değil mi? Zerrin Özeri tutabilene aşk olsun …

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Zerrin Özer Nasıl Değişti” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
128

Sponsor Bağlantılar