10 Adımda Evinizin Havasını Tamamen Değiştirin !

Dekorasyon Fikirleri 27 Ekim 2016
291

Yaşadığımız mekanlar her daim aynı olduğunda, bizi kasvete boğar. Bu sebeple evinizde yapacağınız ufak tefek değişikler enerjimizi artırır. Siz de eğer evinizin monotonluğundan sıkılmışsanız ve evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız, cebinizi yormadan son derece ekonomik şekilde evinizde harikalar yaratabilirsiniz. Size önereceğimiz uygulamalar ile evinizin değişimine sahip olun.

Ev Dekorasyonu Yapmanın Püf Noktaları

ev_dekorasyonu

  • Evinizde yapacağınız değişikliğine ne olacağına karar vermekle işe başlayın. Duvarların renginin mi değiştirmek istiyorsunuz, yoksa eşyalarınızda mı ? Bu sayede iş yükünüz de azalacaktır.
  • Eğer duvarlarda değişiklik yapmak istiyorsanız tarzınız ve zevkinize uygun duvar kağıtları işinizi görecektir. Dilerseniz salonunuzda tek bir duvara dahi duvar kağıdı uygulaması yaparak bambaşka bir sörünüm elde edebilirsiniz.

cicekli_berjer_koltuk

  • Eğer berjer koltuklarınız var ise bu koltukları farklı desenlere sahip kumaşlarla kaplatabilirsiniz. Eğer koltuk kaplamak işi sizi yoracaksa sadece yastık kılıflarını bile değiştirmeniz yeterli olabilir. O yastıklara uygun bir masa örtüsü ve runner ile değişimi tamamlayabilirsiniz.
  • Eğer bunlar sizi ekonomik açıdan sıkıntıya sokacaksa, evdeki eşyaların kombinlerini yeniden düzenleyebilirsiniz. Kendiniz için bir okuma veya dinlenme köşesi yapabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tek şey, rahat bir koltuk, ufak bir sehpa, sehpanın üzerine güzel renklerde ve güzel kokulu çiçekler, evinizin havasını bir anda değiştirecektir.

ev_aksesuarlari

  • Aksesuarlar evinizin çehresini değiştirmek için hem ekonomik hem de en etkili yoldur. Sevdiğiniz aksesuarlardan oluşan bir alan yapmak size de iyi gelecektir.
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“10 Adımda Evinizin Havasını Tamamen Değiştirin !” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar