2013 DEKORASYON TRENDLERİ NELER ?

Dekorasyon Fikirleri 20 Ocak 2013
315

2013 Dekorasyon Trendleri Neler ?
2013 Dekorasyon,2013 Dekorasyon Trendleri,2013 Dekorasyon Modası,2013 Dekorasyon Önerileri,Dekorasyon 2013,2013 Ev Renkleri
Herşeyin olduğu gibi, dekorasyonunda bir modası var. Her yıl dekorasyonda yeni trendler yeni oluşumlar oluyor. Sizler de eviniz için dekorasyon fikirleri arıyorsanız veya 2013 dekorasyon trendleri nedir diye merak ediyorsanız buyrun makalemizi okuyun deriz.

2013 Dekorasyon Önerileri
2013 Dekorasyon Önerileri

2013 Dekorasyon,2013 Dekorasyon Trendleri,2013 Dekorasyon Modası,2013 Dekorasyon Önerileri,Dekorasyon 2013,2013 Ev Renkleri
2013 dekorasyon önerileri arasında yer alanlardan en önemlisi, kontrast ve desenlerin sık kullanılıcak olması.. Özellikle perdelerde desenler ve renk kombinasyonları kullanılması öneriliyor.
Sıcak Renkler Ön Planda ; 2013 Ev renkleri çok canlı olacak.. Kırmızı,sarı,turuncu gibi sıcak renkler bu yılın en çok kullanılan renkler.. Tek tek kullanılabileceği gibi, bir arada kullanılmaları da son derece şık olacak. Bu renkleri bir de desenlerle kombine ederseniz o zaman çok daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.
Desenler çok canlı ; İster çiçek desenleri kullanın, ister geometrik desenleri.. Ama mutlaka evin bir köşesinde desen kullanmaya özen gösterin. Bol renkli ve desenli perdeler, krlent veya büyük minderler evinizin oratmına neşe katacaktır. Dilerseniz bunların dışında, renkli ve desenli duvar kağıtları da kullanabilirsiniz.
Desenli duvar kâğıtlarıyla oturma ve yemek odanızı birbirinden ayırabilir, modern koltuklarınızın arkasına geometrik desenli duvar kâğıtlarınızla odanızdaki derinliği arttırabilirsiniz. Geometrik desenler, asma tavanlar için de farklı bir alternatif olarak seçilebilir.
Yılın en moda rengi Gri ; 2013 dekorasyon önerilerinde hep canlı renkler olduğunu söyledik. Her ne kadar canlı renkler moda ise de grinin asaleti bir başka.. Griye eşlik eden en güzel ton da mor tonları.. Gri duvara mor koltuk ya da gri mobilyalara mor çiçekler harika bir görüntü yaratacak..
Kontrast Modası ; Dekorasyon 2013 yılında birazcık şekil değiştirip kontrastların sıklıkla kullanılacağı bir yıl olacak. Ahşapla metalin kpmbini çok farklı ve şık evlere meydana getirmenizi sağlayacak. Ahşap klasik bir hava oluştururken, kullanılacak metaller, ahşaba ışıltılı bir hava katacak.
Modern metalikler arasında, Gümüş çerçeveler, şamdanlar, vazolar, aynalar en çok kullanılacak aksesuarlar arasında. Bu sayede evinizin ışıltısını artırmanız mümkün.
Avizeler ise, nostaljik ve klasik olanlardan tercih edlebilir.
2013 Dekorasyon,2013 Dekorasyon Trendleri,2013 Dekorasyon Modası,2013 Dekorasyon Önerileri,Dekorasyon 2013,2013 Ev Renkleri

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2013 DEKORASYON TRENDLERİ NELER ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar