2017 Dekorasyonunda Hangi Renkler Moda?

Dekorasyon Fikirleri 08 Mart 2017
184

2017 yılında ev dekorasyonu için fikir edinmek isterseniz, öncelikle evinizi dekore edeceğiniz renklere karar vermeniz gerekir. 2017 dekorasyon renkleri arasında pastel renkler özellikle göze çarpıyor. Pastel sarı, pastel pembe, mineral gri. Artık klasik dekorasyon renklerini bir tarafa bırakmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Bu gün sizlere ev dekorasyonunda 2017 yılının en moda renkleri konusunda fikirler vermek istiyorum.

Mavi ile yeşil

2017_mavi_yesil_dekorasyonu

Mavi yeşil 2017 dekorasyon trendlerinde ilk sırada yer alıyor. Üstelik her iki rengi kombine ederek muhteşem bir dekorasyon yapabilirsiniz. Mavinin dinginliği ve yeşilin huzuru bir arada.

Güneş ışığı Sarısı

2017_gun_isigi_dekorasyonu

Gün ışığı sarısı özellikle dış cephe dekorasyonlarında sıklıkla kullanılacak renklerden bir atnesi. Siz de dilerseniz gün ışığı sarısı ile farklı ve sıcak bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Mineral gri

2017_mineral_gri_rengi

Mineral gri 2017 dekorasyon renkleri arasında yine en çok kullanılacak renklerden bir tanesi. Bana göre salonunuzda şahane duracak. Dilerseniz sadece bir duvarı mineral gri rengine boyayıp açık renk bir diğer boya ile muhteşem bir kombinasyon sağlayabilirsiniz.

Yeşil ile Bej

2017_yesil_bej_rengi_modasi

Yeşil ve bej renginin uyumu tartışılmaz. Farklı ve iç acıcı bir mutfak isteyenler için yeşil ve bej rengi ile yapılacak bir dekorasyon önerebilirim. Gerçekten de muhteşem olacak.

Pastel Pembe

2017_dekorasyonu_pastel_pembe_rengi

Pastel renklerin 2017 dekorasyonunda oldukça gözde olduğunu makalemin en başında belirtmiştim. Dilerseniz yatak odanız ya da kızınızın odasının dekorasyonunda pastel pembe kullanabilirsiniz.

Pastel Sarı

2017_dekorasyonu_pastel_sari_rengi

Eviniz için seçeceğiniz bir diğer pastel renk de pastel sarı olabilir. Oturma odaları için çok ideal olacağını düşünüyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017 Dekorasyonunda Hangi Renkler Moda?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar