2017 Yılına Hoş Geldin Kasket Şapka Modası

Moda-Aksesuar 06 Mayıs 2017
260

2017 yılında çok ilginç moda akımları bizleri bekliyor. Bu moda akımlarının pek çoğunda kadınlar için erkeklerin kullanmış olduğu ürünler öne çıkarılıyor. Mesela modern babo akımı arkasına basılmış kabadayı ayakkabılarından esinlenilmiş. Maskülen tarz, özellikle de erkeksi kıyafetler bu yıl çok moda. Bu yılın en gözde trendlerinden bir tanesi de kasket şapka modası.

kasket_sapka_modasi

Moda trendlerini genellikle ünlüler başlatır. Çünkü modacıların ilk olarak sunum yaptıkları ve modelleri kullandırdıkları kişiler ünlülerdir. Ünlülerden moda akımını takip eden pek çok hayran kitlesi mevcut. Kasket şapka modasının ilk öncüleri de yine ünlüler elbette tahmin edebileceğiniz gibi.

2017_kasket_sapka_modasi

Pek çok ünlü isi, kasket şapka trendine uymuş ve en şık kasket modelleri ile boy göstermeye başlamışlar bile. Podyumlardan sonra, kırmızı halıda, ardından da sokak modasına kadar gelen kasketler sizin ne kadar ilginizi çeker bilemiyorum ama, bana göre fena da görünmüyor.

2017_kasket_sapka_modelleri

Kasket şapkalarınızı dilerseniz, şık bir etek bluz le kombinleyebilirsiniz. Emin olun kimse sizi yadırgamayacaktır. Bir de tabi, kasket şapkanızın en şık modellerden bir tanesi olmasına dikkat etmeniz gerekir. Dilerseniz de jean,tişört ile kombinleyebilirsiniz. Bu sa spor tarzının şıklığını ikiye katlayacaktır. Dilerseniz mevsimlik bir triko ve bahçevan model pantolonla kombinleyin. Tercih sizin.

kasket_sapka_modelleri

Her tarza uygun farklı modellerde kasket şapka bulabilirsiniz. Bunun için acaba başkaları ne der korkusuna kapılmanıza gerek yok. Zaten yakın bir zamanda hemen hemen tüm kadınlarda görmeye başlayacağınız için kimsenin sizi yadırgamak gibi bir durumu söz konusu olmayacak.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017 Yılına Hoş Geldin Kasket Şapka Modası” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar