5 Dakikada Yapılabilecek Hem Şık Hem pratik Saç Modelleri

Her daim kuaföre gitmek gibi bir lüksümüz yok. En azından pek çok kadın için durum bu. Sürekli kuaföre gitmek vakit ve nakit kaybının yanı sıra, saçlar için de oldukça zararlı. Sürekli ısıl işleme maruz kalan saçlar bir süre sonra canlılığını kaybedip, kuruyor. Ve diğer saç problemleri ortaya çıkmaya başlıyor. İşte tüm bu olumsuzlukları yok etmek için, kendi kuaförünüz olabilirsiniz. Saçlarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Üstelik bu modeller için fön makinesi ve düzleştirici gibi ürünlere de ihtiyacınız yok. Bu gün sizlere 5 dakika kolaylıkla yapabileceğiniz birbirinden şık saç modelleri önermek istiyorum. Saç modellerinin hepsi resimli anlatım olarak sizlere sunulacaktır.

Pratik Dağınık Topuz

Dağınık topuz sizin şıklığınıza şıklık katacak saç modellerinden bir tanesidir. Hele ki yapımı bu kadar kolay olursa bir de.. değmeyin hanımların keyfine.

evde_sac_yapimi

Dağınık Örgü Topuz

Saçlarınız dalgalıysa ya da fön çektirmek için vaktiniz yoksa, kolaylıkla yapabileceğiniz örgü topuz ile saçlarınız muhteşem görünecek. Yukarıdaki dağınık topuza alternatif olarak dağınık örgü topuzu deneyebilirsiniz. Saçlarınızı kendinizin yaptığına kimse inanmayacak.

evde_kolay_sac_yapimi

Kolay Örgü Topuz Modelleri

Bir başka örgü topuz modelimizden bir üsttekinden biraz daha farklı. Ve son derece güzel bir model. Önerdiğimiz bu örgü topuz modelini hem günlük hayatta hem de sosyal hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

evde_kolay_sac_modelleri

Salaş Topuz Modeli

Topuzlar her daim sımsıkı ve derlitoplu olacak değil ya.. Bu seferde saçlarınıza salaş topuz yapıp, saç bandı ile şıklığınızı tamamlayın.

evde_yapilacak_kolay_sac_modelleri

Kolay Topuz Yapımı

Bu topuz önerimiz de daha ciddi ortamlar, yani iş toplantıları gibi ortamlar için kolayca yapabileceğiniz sıkı bir topuz modeli.. Ama son derece şık bir model..

evde_yapilacak_kolay_topuz_modelleri

Örgülü Saç Modelleri

Örgülü saçlar sizleri daha genç ve daha farlı kılan modellerdir. Siz de çok az zaman ayırıp harika örgülü saç modelleri kullanabilirsiniz. Tıpkı üst resimdeki modelimiz gibi..

evde_yapilacak_kolay_orgu_topuz_modelleri

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“5 Dakikada Yapılabilecek Hem Şık Hem pratik Saç Modelleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar