5 Günde Göbek Yağından Kurtulun !

Her ne kadar sıfır beden mankenlere imrensek de, maalesef onlar kadar zayıf olmamız imkansız. Aslına bakarsanız imkan olsa bile son derece sağlıksız. Önemli olan vücut kitle indeksine uygun kiloda olmak. En sağlıklısı bu. Elbetteki geçen yıllar içinde kilomuzu korumak veya ince bir bedene sahip olmak her daim mümkün olmuyor. Özellikle gebelik sonrası ve yaşın ilerlemesine bağlı değişen hormonal değişimler sonrasında alınan ve geri verilemeyen kilolar kadınlar için son derece sinir bozucu bir hale geliyor. Özellikle kadınlarda göbek çevresinde biriken ve estetik görünümü bozan yağlar, eritilmesi oldukça zor olan yağlar kısmına giriyor. Türk hanımlarının büyük bir çoğunluğunun sporla arasının pek iyi olmadığını düşünürsek aslında bu normal bir durum. Bu gün sizelere 5 günde göbek yağlarından kurtulmanın doğal formülünü vereceğiz. Siz de bu doğal kürümüz sayesinde zayıflamanın ve göbek yağlarından kurtulmanın keyfini çıkaracaksınız.

5 Günde Göbek Yağlarından Kurtaran Doğal Kür İçin Gerekli Malzemeler

  • 1 adet salatalık
  • 1 Demet Maydanoz
  • 1 çorba kaşığı limon suyu
  • Yarım bardak su

gobek_yaginden_kurtulmak_icin

Kürün Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yukarıda verilmiş olan malzemeleri püre haline getirip, su ile karıştırın. Akşam yatmadan 30 dakika önce hazırladığınız kürü tüketin. Hepsi bu kadar. Hazırlaması ve uygulaması son derece kolay gördüğünüz gibi.  Kürü uyguladıktan sonra, deneyimlerinizi bizimle ve sevgili okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“5 Günde Göbek Yağından Kurtulun !” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
171

Sponsor Bağlantılar