Acil Aşk Aranıyor Dizisi

Tv-Sinema-Magazin 23 Mart 2015
400

Show TV‘nin yeni dizisi Acil Aşk Aranıyor dizisi, dün akşam ikinci bölümü ile ekranlara geldi. Romantik komedi tadında olan Acil Aşk Aranıyor dizisi izleyiciler tarafından da çok beğenildi. Aslında bunda 1-2 ay önce Acil servis adı ile yayın hayatına başlayan ve ikinci bölümde yayından kaldırılan dizinin kadrosu bazı oyuncu değişiklikleri ile yenilenmiş ve muhteşem bir romantik komedi olarak ekranlara yeniden dönmüş bulunuyor. Son dönemlerde s-doktor dizilerinin çok tutması üzerine bir kaç farklı doktor dizisi yapılsa da kısa süre sonra ekranlara veda etmek zorunda kaldı dizilerin hepsi. Bakalım Acil Aşk Aranıyor Dizisinin reytingleri nasıl olacak. Ben kendi adıma diziyi çok beğendim ve izlerken de çok eğlendim.

Acil Aşk Aranıyor Dizisinin Oyuncuları/Oyuncu Kadrosu

Show TV’nin yeni dizisi Acil Aşk aranıyor dizisini oyuncu kadrosu son derece iyi. Baş rollerini  Serhat Teoman (Dr. Sinan) ve Duygu Yetiş (Dr.Ninsan) paylaşıyor. Dizinin diğer rollerinde ise, Rojda Demirer( Dr. Ayla),Tamer Tıraşoğlu (DR Berzan),Sinem Uçar (Hemşire Asuman), Gökhan Soylu (Dr.Murat), Serkan Öztürk (Malik) yer alıyor.

acil_ask_araniyor_dizisi_konusu

Acil Aşk Aranıyor Dizisinin Konusu

Doktor Sinan Çapkın, eğlenmeyi seven ama başarısızlığa ve sakarlığa tahammül edemeyen bir doktordur. Nisan ise, Sinan’ın aksine sakar mı sakar birisidir. Sinan ile Nisanın yolları bazı kötü tesadüfler sonucu kesişir. Önce komşu olduklarını, ardından da aynı hastanede çalıştıklarını öğrenirler. Üstelik Nisan Sinan’ın asistanıdır. Yolları bir şekilde kesişen Sinan ve Nisan’ın eğlenceli ve çekişmeli aşk hikayesini anlatıldığı Acil Aşk Aranıyor dizisi, 1994 yapımı ER dizisinden uyarlanmıştır.

acil_ask_araniyor_dizisi_oyunculari

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Acil Aşk Aranıyor Dizisi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar