Adı Efsane Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

Tv-Sinema-Magazin 06 Ocak 2017
253

Erdal Beşikçioğlu’nun 46 dizisinden sonra, merakla beklenen dizisi, Adı Efsane’nin fragmanları Kanal D ekranlarında dönmeye başladı ve oldukça da ilgi çekti. Adı Efsane dizisinde Tarık karakterini canlandıracak olan Erdal Beşikçioğlu’nun yeni dizisi  One Tree Hill dizisinden uyarlama. Şimdi Erdal Beşikçioğlu ile birlikte Adı Efsane dizisinde başrol oynayacak oyuncu kadrosuna hep birlikte göz atalım.

Adı Efsane Dizisi Oyuncu Kadrosu

erdal_besikci_oglu_adi_efsane

Adı Efsane dizisindeki oyuncular oldukça genç bir kadro oluşturuyor. Adı Efsane dizisinin oyuncu kadrosu ve dizide canlandıracakları karakter isimleri şöyle;  Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer (Seçil), Reha Özcan (Hasan), Güneş Hayat (Kevser), Bülent Düzgünoğlu (Seyfi), Cem Yiğit Üzümoğlu (Hakan), Almila Ada (Melis), Leya Kırşan (Zeynep), Baran Bölükbaşı (Fiko), Hakan Ummak (Sadık)

Adı Efsane Dizisinin Konusu

adi_efsane_dizisi_konusu_ve_oyunculari

Basketbol kariyerinin zirvesinde olduğu bir dönemde çok ağır bir kaza geçirip sakatlanan Efsane Basketbolcu Tarık basketbolu bırakmak zorunda kalır. Arkasından da sahip olduğu her şeyi teker teker kaybetmeye başlar. Son olarak çocuklarının velayetini de kaybedince, hayata karşı tüm güvenini yitirir. Tam bu sırada karşısına son bir şans çıkar. Bu son şans belki de Tarık için kızlarının velayetini alabilmenin tek yolu olacaktır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Adı Efsane Dizisinin Konusu ve Oyuncuları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar