Ahmet Maranki Erken Menapoz Bitkisel Çözüm

Ahmet Maranki 25 Şubat 2010
264

Ahmet Maranki Erken Menapoz Bitkisel Çözüm

 
Kadınlarda 35 yaşından önce adet kesilmesi meydana geldiyse buna erken menapoz denir.Erken menapozun çok değişik sebepler olabilir.Kanser tedavilerinde görülen uygulamalar,aileden genetik olarak aktarım,sigara kullanımı gibi faktörler erken menapozu sağlayan etmenler arasında yer alır.

Menapoz

Erken menapoz için kendi kendine geriye dönüş olabilir ya da tedavi ile de geri dönüş olduğuna saptanmıştır.Menapozda kemik erimesi meydana geldiği için buna bazı önlemler alınabilir.
Malzemeler:

Yarım litre su,1 tatlı kaşığı bal,hepsinden birer tutam olmak koşuluyla civanperçemi,adaçayı,çobançantası ve arslan pençesi otları.
Hazırlanışı; Yarım litre kaynamış suya birinci gün adaçayı-civanperçemi,ikinci gün adaçayı-çobançantası,üçüncü gün adaçayı-arslanpençesi karışımlarını uygularak günde bir kere için.İçerisine 1 tatlı kaşığı bal ile tatlandıralabilir.En az 3 hafta bu şekilde devam edin.
Ahmet Maranki’ye Sorularınızı info@maranki.com ‘dan iletebilirsiniz.”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ahmet Maranki Erken Menapoz Bitkisel Çözüm” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar