Ahmet Maranki Grip Bitkisel Tedavi

Ahmet Maranki 26 Şubat 2010
289

Ahmet Maranki Grip Bitkisel Tedavi
Grip ve gripal enfeksiyon birbirine çok benzeyen hastalıklardır.Grip virüsü  ciddi olarak nitelendirebilecek burun iltahıbına neden olur.Grip hastalığının belirtileri arasında daha çok eklem,kas ağrısı,burun tıkanıklığı,burun akıntısı,yüksek ateş gibi sorunlar en çok görülen belirtiler arasında yer alır.

Hastanın dinlendirilmesi ve ilaç ile tedavisi şarttır.
Gripal enfeksiyon hastalığı ise grip virüsüne benzer.Farklı virüslerin gripte görülen tabloya benzer tepkiler vermesine neden olur ama grip virüsünden farklıdır.Grip, gripal enfeksiyon ve soğuk algınlığı hastalıkları üst solunum yolunda yaygınlıkla görülen hastalıkların başında gelir.
Ahmet Maranki Grip Hastalığı Bitkisel Öneriler:

 
*Bir çay çay kaşığı zencefil bir su bardağı kaynar suyun içine atılır.10 dakika kaynatıldıktan sonra günde 2-3 bardak içilir.

*Doğranmış limon kabukları 2 su bardağı suyun içine ilave edilir.5 gram ıhlamurda atıldıktan sonra 10 dakika kaynatılır.Günde 3-4 bardak bu karışım içilir.

*Ufalanmış hale getirilen  adaçayı bir bardak kaynar süte atılır.10 dakika kadar demlenmesi beklenmesinden itibaren günde 2-3 bardakta yapılan kür içilir.

*Soğanın suyu çıkarılmasından itibaren bir çay bardağı su ve göz kararı miktarda da bal ile karıştırılarak günde 2-3 bardak tüketilir.
Ahmet Maranki’ye Sorularınızı info@maranki.com ‘dan iletebilirsiniz.”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ahmet Maranki Grip Bitkisel Tedavi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar