Ahmet Maranki İktidarsızlık ve Sertleşme Bitkisel Tedavi

Ahmet Maranki 01 Mart 2010
10560

Ahmet Maranki İktidarsızlık ve Sertleşme Bitkisel Tedavi
Sertleşme olarak tabir edilen sorun cinsel ilişkiyi sürdürecek düzeyde mesela vijine girişin sağlanacağı kadar olmayan o denli fazla yumuşamış veya cinsel ilişki tamamlanmadan hemen yumuşamaya başlamasıyla birlikte vajene artık girememesi sertleşme sorunu olarak tanımlanır.

Sertleşme ilişki başlamadan gerçekleşmeyebilir yada ilişkinin herhangi bir yerinde sertleşme olmayabilir.Sertleşme sorunu için herhangi sıra durmu bulunmamaktadır.Fakat cinsel ilişki süresince sertliği koruyamama sorunu olarak tarif edilen durumdur.

Sertleşme çeşit nedenlerle stres, gündelik hayat, yaşanan olaylar gibi veya tamamiyle başka nedenlerden dolayı zaman zaman sertleşme problemi görülebilir.Her erkeğin başına gelebileceği gibi 1 defa sertleşme sorunu yaşayan kişiler sertleşme hastalığı olarak kabul edilmesi doğru olmaz.

Erkekler kişilik özelliklerinden kaynaklanan yapılarından dolayı bu problemi çok fazla gözlerinde büyütebilmektedir.Bir defa sertleşme sorunu yaşayan birey öteki sertleşme zemini için ortamda hazırlamış oluyorlar.Bu çok olağan, normal olaydır.Buna bu gözle bakmak gerekir.Diyelim ki üst üste sertleşme sorunları devam ediyor.O zaman sorun olduğuna kanaat getirip doktora başvurmanız gerekir.Ama 1-2 sefer sertleşme problemi normal düzeyde olduğundan dolayı bu yüzden kendinize yıpratıpmanıza gerek yoktur.

Ahmet Maranki Bitkiler ile Cinsel Gücü Artırma Yöntemi:

*8-10 gram ısırgan tohumu toz haline getirildikten sonra inek sütü ile karıştırılarak içilir.

*4-10 gram maydonoz bir bardak suyla kaynatıldıktan sonra elde edilen maydonoz suyu günde  2-3 defa içilir.

*10 gram sinameki, 30 gram anason 2 litre suda kaynatılır.20 dakika kaynatıldıkta sonra sabah ve akşam olmak üzere birer bardak bu kürden içilir.
Ahmet Maranki’ye Sorularınızı info@maranki.com ‘dan iletebilirsiniz.”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ahmet Maranki İktidarsızlık ve Sertleşme Bitkisel Tedavi” hakkında 37 yorum var

 • admin

  sayın okurumuz. Size önerim manyetik tedavi olacak. Bu manyetik tedavi sayesinde, damar bozuklukları ve kan dolaşımı kısa süre içerisinde düzene gireceği içni sizin sorununuz da kısa süre içinde çözüm bulacaktır. Manyetik tabanlık, manyetik su çubuğu ve manyetik bakır kalp ile sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 • Burak

  Merhaba 65 yaşındayım ısırgan tohumu ve bir bardak süt kürünü defalarca denedim etkisi olmadı
  yaşımla ilgili olabilirmi teşekkürler.

 • admin

  Evet ahmet bey muhtemelen sorun yaşınızla ilgilidir Eğer metabolik bir porblem yok ise. Bunun için de mutlaka bir ürolog tarafından muayene edilmeniz gerekir.

 • rüzgar

  @hakan emre
  sen jhangisini kullandın

 • rüzgar

  hocam ben ereksiyon sorunu yaşıyorum 27 yaşındayım bir gencim..internette çok araştırma yaptım gece rüyanırlen ve elle oynarken normal ereksiyon oluyor ama ilişki sırasında hayatta sertleşmiyor ve sertleşmeden boşalıyorum..me yapmam lazım

 • erhan

  hocam bnde ilkez sertleşme olmadı ne önerirsiniz

 • hakan

  sertleşme bayan yanın da serleşir ama iişkiye başlancagı zaman söner her zaman olmaz şu ara sık oluyor ilişki süresi de çok kısa

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar