Ahmet Maranki’den Kansızlık Tedavisi İçin Bitkisel Kür Tarifleri

Ahmet Maranki 30 Ocak 2010
1311

Kansızlık günümüze yaşlı genç demeden pek çok kişinin ortak sağlık sorunlarının başında yer almaktadır. Bu sebeple de öncelikle beslenme düzeninin çok iyi ve dengeli olması ve eğer kansızlık problemi var ise, düzenli olarak doktor kontrolüne gidilmesi şarttır.

Kansızlık, anemi belirtileri;

Güçsüzlük, üşengeçlik, aşırı yorgunluk solgun bir ten, nefes solunum yollarında problemler, düzensiz kalp atışları kansızlığın habercisidir.

Kansızlık önemli bir hastalıktır, kolay tedavi edilebilir, geç kalınmadı sürece ancak bazıları kroniktir ölümcül yollara kadar gidebilir.

Ahmet Maranki Kansızlık İçin Bitkisel Tedavi Önerileri

kansizlik_nedir

Dr. Ahmet Maranki, kansızlık ve aneminin kansızlık kürü ile tedavi edilebileceğini söyledi. Bitkisel tedavi yöntemleriyle kansızlığın üstesinden gelebilirsiniz.

Tabi ki bunun için her hastalıkta olduğu gibi erken teşhis ve tedavi çok önemlidir.

Hastalıktan, emin olunmalı bunun için gerekli sağlık koşulları sağlanmalı, tahliller yapılmalıdır. Kansızlık yani anemi kan hücrelerinin azalmasıyla tanımlanan bir hastalıktır.

 

Ahmet Maranki’nin kansızlık tedavisi ve anemi için uygulayabileceğiniz bitkisel çözümleri formülleri şöyledir.

limonlu_ve_karanfilli_cay

Her akşam içtiğiniz siyah çayı yemeklerden sonra, en az 45 dakika sonra içmeniz, aldığınız besinlerin besin değerlerini siyah çay ile kaybetmemenizi önlerken, çayınıza içerken birkaç damla limon ya da karanfil atarak içmeniz, hep sağlığınız açısından yararlı olacaktır. Hem de limonun kalbe iyi geldiğini unutmamak gerekir. Demir emilimini önleyerek kansızlığın da önüne geçektir.

Çilek kökü, at kuyruğu, oğul otu, sinirli yaprak ve kekik çayları kansızlık tedavisinde mutlaka tüketilmesi gerek bitki çaylarıdır.

Pancar suyu tüketin, günde iki su bardağı pancar suyu için. Kırmızı pancar alın evinize, meyve gibi her gün tüketin.

Normal elmanın, yanı sıra yer almasını haşlayıp tüketin.

kirmizi_pancar

Ihlamur için, havuç ve turp gibi besin öğelerini mutlaka ama mutlaka ihmal etmeyin.

Ayrıca bir bardak kaynar suyun içine beş, on gram maydanoz tohumu konulduktan sonra on dakika bekletin, ve günde iki bardak maydanoz tohumu suyu için. Anemi, ve kansızlık için bin bir derde derman olan bu çaylar ve formüller, hem kansızlık için hemde diğer hastalıklarından sizi koruyacaktır. Sağlıklı günler dileriz

Kansızlık Savma Kürü

Anemi Kansızlık En Sık Rastlanılan Anemi Türleri

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ahmet Maranki’den Kansızlık Tedavisi İçin Bitkisel Kür Tarifleri” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar