Akıllı Telefonlarda Mutlaka Bulunması Gereken 6 Uygulama

Güncel/Aktuel 26 Ocak 2017
151

Akıllı telefonlarla artık sadece konuşma yapmıyoruz. Müzik dinlemek, film izlemek, sosyal ağları takip etmek, oyun oynamak gibi pek çok şeyi de yapabiliyoruz. Peki bu kadar çok şeyi yapabildiğimiz akıllı telefonlarda mutlaka bulunması gereken 6 uygulama ne olmalı? Bu gün sizlere akıllı telefonlarda mutlaka bulunması gereken uygulamalar hakkında bilgiler vereceğim.

Google Maps

google_maps

Google Maps’in en önemli özelliği aktif internet bağlantısı olmasa bile önceki girişlere göre ön bellek oluşturmasıdır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuzda Google Maps işinizi fazlasıyla görecektir.

Musixmatch Music Lyrics Player

Musixmatch_Music_Lyrics_player

Musixmatch Music Lyrics Player sayesinde dilediğiniz şarkı sözlerini görüp kareoke yapabilirsiniz. Tüm müzik uygulamaları ile uyumlu olan Musixmatch Music Lyrics Player uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyerek eğlenceyi sonuna kadar yaşayın.

Sleep as Android

Sleep_as_Android

Bu uygulama sayesinde uykunuzu takip etmeniz çok daha kolay olacak. Sleep as Android uygulaması REM uykusunu, aşırı horlama gibi durumları grafiklerle takip edebilirsiniz.

PicsArt

picsart_uygulamasi

Özellikle sosyal medyayı sıklıkla takip eden ve kullananlar için muhteşem bir uygulama olan PicsArt uygulaması fotoğraflarınızı adeta sanat eserine dönüştürecek.

Alto’s Adventure

Altos_Adventure

Alto’s Adventure en iyi kayak oyunlarından bir tanesi. Ormanların arasından kayarak dağlardan atlaya atlaya keyifli vakit geçirmeniz için ideal.

Lifelog

lifelog_uygulamasi

Lifelog çok güzel bir sağlık uygulaması. Yürüyüşten müzik dinlemeye, bisiklete binmekten araba sürmeye pek çok uygulamayı içinde barındıran lifeolog uygulaması akıllı telefonunuzda mutlaka bulunması gereken bir uygulama.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Akıllı Telefonlarda Mutlaka Bulunması Gereken 6 Uygulama” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Suyun En Sağlıklı Hali

Suyun En Sağlıklı Hali

02 Mayıs 2017
132

Sponsor Bağlantılar