Alerji Tedavisi Ahmet Maranki

Ahmet Maranki 30 Ocak 2010
339

Alerji, özellikle ilk Bahar ve son bahar aylarında olmak üzere pek çok insanın ortak sorunu. Ve Alerjik hastalıklar her geçen gün biraz daha fazla artıyor. Prof Dr. Ahmet Maranki alerji tedavi için bitkilerden yararlanabileceğimizi, bitkisel tedavi ile alerjilerimizi önleyebileceğimizi söyledi. İnsanların vücutlarının dirençleri, çeşitli besin ve besin öğelerine karşı, gerek kıyafet, gerek parfüm, hava şartları, hayvan tüyleri, meyvelerde bile şeftali, çağla gibi yiyeceklere karşı duyarlıdır. Alerjik durumlar genel olarak psikolojik olduğu gibi, yanlış beslenmeden de kaynaklanır. Alerji için neler yapılası gerektiğini, hangi doğal besinlerden ve bitkilerden faydalanılması gerektiğini Prof. Doktor Ahmet Maraki’nin önerilerinden derlediğimiz bir makale ile sizlerle paylaşacağız.

Ahmet Maranki’nin alerji tedavisi için uygulayabileceğiz bitkisel çözümleri;

Alerjisi olan kişiler, günde iki, üç bardak ısırgan otunu kaynatarak çayını yapabilir. Ve bu çayı ara öğünlerde yemeklerden sonra içebilir. Fakat en temel yol, alerjiyi oluşturan sebeplere göre tedaviyöntemi uygulamaktadır. Bunun yanı sıra, soya fasülyesi, badem, fındık, muşmula, sarımsak, maydanoz, zerdeçal, ısırgan otu, alerjiyi önleyebilen çok önemli besin kaynaklarıdır. Bu besin maddelerini günlük hayatınızda beslenme programına sıkıştırarak, alerjilerinizi önleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Alerji Tedavisi Ahmet Maranki” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar