Aleyna Tilki Hakkında Merak Ettikleriniz

Tv-Sinema-Magazin 17 Aralık 2016
415

Cevapsız Çınlama adlı şarkıyla bir anda müzik listelerinin baş sıralarına yerleşen Aleyna Tilki, 2016 yılında Google de en çok aranan sanatçı olma unvanını da eline aldı. Aleyna Tilki hakkında o kadar çok sorulan soru var ki. Ben de sizler için Aleyna Tilki hakkında bir araştırma yapıp, sizler için ufak bir Aleyna Tilki Biyografisi hazırladım. Aleyna Tilki kimdir,Biyografisi,kaç yaşında, nereli, boyu kaç, çocukluğu nasıldı ? Malum 2016 da Google da en çok aranan isim. Siz sevgili blog severlere merak ettiğiniz soruların cevaplarını vermek istedim.

2016 yılında Google’da En Çok Aranan İsim Aleyna Tilki Biyografisi/Kimdir ?

aleyna_tilki

Aleyna Tilki hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz. Aleyna Tilki kimdir, Kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi, boyu ve kilosu ne, çocukluğu.. aklınıza takılan her ne varsa

Aleyna Tilki Kaç Yaşında

aleyna_tilki_kimdir

Aleyna Tilki 28 Mart 2000 yılında Konya’da doğmuş.

Aleyna Tilki Nereli

aleyna_tilki_kac_yasinda

Annesi Trabzonlu (Of), babası Konyalı olan Aleyna Tilki 4 yaşına kadar Konya’da yaşamış. Ardından İzmire yerleşmişler ve oradan da İstanbul’a Gelmişler.

Aleyna Tilki Boyu ve Kilosu

aleyna_tilki_boyu_ve_kilosu

Aleyna Tilki’nin boyun 1.65 cm ve kilosu da 48 kg.

Aleyna Tilki’nin Biyografisi

aleyna_tilki_yetenek_sizsiniz

Aleyna Tilki ilk olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye programında Gesi Bağları şarkısı ile keşfedildi. Sıkı bir Selda Bağcan hayranı olan Aleyna Tilki, daha sonrasında, Cevapsız Çınlama şarkısı ile müzik listelerini alt üst etti. Son dönemlerin en popüler şarkısı olan Cevapsız Çınlama şarkısı Emrah Karaduman’ın deteği ile güçlendi. Ses yeteneğini annesinden aldığını her fırsatta belirten Aleyna Tilki, bu yeteneğini annesinin her daim desteklediğini belirtiyor. Şarkıcılıktan kazandığı parayı eğitimi için harcamak istiyor. Bir röportajda, psikoloji eğitimi almak istediğini belirten Aleyna Tilki, kişisel gelişim üzerine bir felsefe kitabı yazdığını ve konservatuvar eğitimi düşünmediğini belirtiyor. Kendi yaşıtlarına kötü örnek olduğu eleştirilene kulak asmayan Aleyna Tilki, makyaj bile yamıyorum ve yaşıma uygun giyiniyorum şeklinde yorum yapıyor. Selda Bağcan hayranı olan Aleyna Tilki eğer düet yaparsa sadece Selda Bağcan ile düet yapacağını belirtiyor.

Aleyna Tilkinin Çocukluğu

aleyna_tilki_cocuklugu

Aleyna Tilki çocukluğundan beri şarkı söylemeyi çok sevdiğini söylüyor ve 9. yaşındaki halinde Aslı Güngör’ün son öpücük şarkısını söylüyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Aleyna Tilki Hakkında Merak Ettikleriniz” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar