ANNELİĞE HAZILIK ANNELİĞE İLK ADIM

ANNELİĞE HAZIRMIYIM
ANNELİĞE HAZIRLIK

Anneliğe Hazırlık Anneliğe İlk Adım

Anneliğe Hazırlanmak kolay bir şey değildir. Anneliği planlıyor iseniz, ilk sormanız gereken soru, anneliğe hazırmıyım sorusudur. eğer, cevabınız evet ise, keyifli bir gebelik geçirmeiniz mümkündür. Bazı gebelikler oldukça iyi şekilde planlanmış ve başından sonuna kadar iyi bir şekilde kontrollü olarak bir hekim tarafından izlenme şansına sahipken; maalesef pek çoğunda bu mümkün olmamaktadır.
Anneliğe İlk Adım
Anneliğe hazırlığın ilk aşaması, Anne adayının gebelik öncesi bilinçli olmasıdır. isteyerek gebeliğe karar verilmiş olması gebelikte ortaya çıkabilecek pek çok rahatsızlığı önleyecektir.
Anneliğe Hazır mıyım ?
Bazen ise tamamen beklenmeyen (tesadüfi oluşan) bir gebelik sonrası özellikle gebeliğin ilk üç ayı zorlu bir adaptasyon problemiyle geçebilir. Ancak gebeliği psikolojik olarak kabullendikten sonra bir rahatlama hissedilir ve sorunların pek çoğu hallolmuş olur. Burada yapılan en sık hata ise acele karar verip gebeliğin kürtajla sonlandırılmasıdır.

Anneliğe Hazırlanmak, Anneliğe Hazırlık, Anneliğe Hazır mıyım, Anneliğe İlk Adım

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ANNELİĞE HAZILIK ANNELİĞE İLK ADIM” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar