Kategori: Aşk-Cinsellik-Fal

Yanlış İnsanla Birlikte Olduğunuzun 5 Kanıtı

Bir aşk veya ilişki sırasında kişilerin aklına illaki takılan en önemli soru doğru insanla mı birlikteyim acaba sorusudur. Doğru insanı bulmak o kadar da kolay değil elbette. Bir de beraber olduğunuz kişinin doğru insan olup olmadığı sorusu kafanızı kurcalar durur.

PAYLAŞ TWEET
08 Şubat 2017
191

Cinselliğin 10 Altın Kuralı

Cinsel konular bizim ülkemiz için her ne kadar halen tabu olsa da artık bazı şeylerin konuşulması ve toplumda bilinçli bir cinsellik algısı yaratılması gerekli. Çünkü, cinsel yaşam kadınlar için de erkekler için vazgeçilmez sağlık unsurlarının başında yer alıyor.

PAYLAŞ TWEET
20 Ocak 2016
412

Erkeğin Kadın Ruhundan Anladığının 7 İşareti

Kadın ruhundan anlayan erkeği bulmak kolay bir iş değil. Çünkü erkekler halen kadınlar ne ister sorusunun cevabını bulmak kısmında takılmış kalmışlar. En azından büyük bir çoğunluğu bu şekilde. Oysa kadınlar çok fazla bir şey beklemiyorlar Kadın ruhundan anlayacak bir erkek tarafından sevilmek, şımartılmak ve bu duyguları doya doya yaşamak.

PAYLAŞ TWEET
28 Aralık 2015
503

Bir Kadının Size Aşık Olmasını Sağlayacak Mesajlar

Aşk dünyanın en güzel ama en karmaşık duygularından bir tanesi. Kimi insanın dilinin tutulmasına neden olurken kisinin dilinin çözülmesine, istediği cesareti bulmasına neden olur. Ama bazen öyle zamanlar gelir ki, ne söyleyeceğinizi veya nasıl davranacağınızı bilemez durumda bulursunuz kendinizi.

PAYLAŞ TWEET
07 Kasım 2015
889

Aşk ile Kara Sevda Arasındaki Fark

Merhabalar sevgili okurlarım. Sizinle daha önceki makalemizde aşkın ömrü ne kadardır konulu bir makale paylaşmıştım. Bu gün ise aşk ile kara sevda arasındaki fark nedir konusunu paylaşmak istiyorum. Aşkı hepimiz az çok biliyoruz. Ama kara sevda farklı bir şey.

PAYLAŞ TWEET
06 Temmuz 2015
1166

Aşkın Ömrü Ne Kadar ?

Aşk herkesin hayatında en az bir kere başına gelen dünyanın en güzel duygusudur. Kimi insan defalarca kez aşık olurken kimileri de hayatında bir defa aşık olur. Bütün insanlığı ilgilendiren bu gizemli duygu, pek çok bilimsel araştırmaya da konu olmuştur.

PAYLAŞ TWEET
25 Haziran 2015
512

Aşkın Püf Noktası Nedir ?

Her aşkın farklı bir yanı veya farklı bir püf noktası vardır elbette. ama genel olarak bakıldığında aşkın pek çok kişi için geçerli olan püf noktası vardır. Ya da püf noktaları vardır. Bir aşkın sevgi ve saygı çer çerçevesinde devam edebilmesi için, bazı kuralların düzenli olarak hatırlanmasında fayda vardır.

PAYLAŞ TWEET
12 Haziran 2015
460

Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

20 Mart 2015 Cuma günü gerçekleşecek olan güneş tutulması hayatımızın pek çok alanına etkisi olabilecek kozmik bir olay. Güneş tutulmasının pek çok olumsuz olaylara, doğal afetlere, ölümlere ve kaosa yol açabileceğini belirten astrologlar gerçek anlamda bizleri de korkuttu ve bu önemli olaya dikkatimizi çekmeyi başardı.

PAYLAŞ TWEET
19 Mart 2015
347

Evlenme Ehliyet Belgesi Nedir ?

Evlenecek olanlar için yeni bir belge zorunluluğu getirildi. Evlenme ehliyet belgesi. Önceleri sadece araç kullanmak için ehliyete gerek duyulurken şimdi evlenmek için de ehliyet istenmeye başlandı. Evlenme ehliyet belgesinin zorunlu olması sosyal medyada da büyük tepkilere neden oldu. Evlenme ehliyet belgesi ile kadına yönelik şiddetin daha da artacağını savunanlar çoğunluktaydı.

PAYLAŞ TWEET
11 Şubat 2015
1459

ERKEKLER İÇİN AFRODİZYAK BESİNLER

Erkekler İçin Afrodizyak,Erkekler İçin Afrodizyak Yiyecekler,Erkekler İçin Faydalı Yiyecekler,Erkekler İçin Cinsel Gücü Artırıcı Yiyecekler,Erkeklerde Libidoyu Artıran Yiyecekler

PAYLAŞ TWEET
30 Ekim 2013
414

AFRODİZYAK ÇORBA TARİFİ

Afrodizyak Çorba Nedir,Afrodizyak Çorbası,Afrodizyak Çorba Nasıl Yapılır,Afrodizyak Çorba Yapılışı,Afrodizyak Çorbanın Tarifi

PAYLAŞ TWEET
28 Eylül 2013
408

ALDATAN KADIN NASIL ANLAŞILIR ?

Aldatan Kadın,Kadınlar Neden Aldatır,Aldatan Kadın Nasıl Belli Olur,Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır, Aldatan Kadınlar Nasıl Davranır,Aldatan Kadınlar Nasıl Alnaşılır

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2013
431

ERKEK PARFÜMÜ SEÇİMİ

Erkek Parfümü,Erkek Parfümü Nasıl Seçilir,Erkek Parfümü Seçimi,Erkekler İçin Parfüm Seçimi, Erkeklere Parfüm Önerileri

PAYLAŞ TWEET
30 Ekim 2012
345

BURÇLARA GÖRE MAKYAJ NASILL YAPILIR ?

Burçlara Göre Makyaj,Burçlara Göre Makyaj Önerileri,Burca Göre Makyaj,Burçlar ve Makyaj, Burçların Makyaj Renkleri

PAYLAŞ TWEET
27 Ekim 2012
320

DÜZENLİ CİNSEL HAYATIN FAYDALARI

Düzenli Cinsel Yaşam,Düzenli Cilsel İlişkinin Faydaları,Düzenli Cinsel Hayatın Faydaları,Cinselliğin Faydaları,Cinsel İlişkinin Faydaları

PAYLAŞ TWEET
02 Ekim 2012
342

CİNSEL İSTEK ARTIRAN BESİNLER HANGİLERİDİR ?

Afrodizyak Besinler,Afrodizyak Yiyecekler,Cinsel Gücü Artıran Besinler,Cinsel İstek Artıran Besinler,Cinselİstek Artırıcı, Cinsel İstek Artırıcı Bitkiler

PAYLAŞ TWEET
22 Eylül 2012
354

ERKEKLERİN BEDEN DİLİ İLE ANLATMAK İSTEDİKLERİ

Erkeklerin Beden Dili İle Anlatmak İstedikleri,Erkeklerin Beden dilini Çöz,Erkellerin Beden Dilleri, Erkeklerin Beden Dili, Erkeklerin Beden Dili Onları Ele Veriyor

PAYLAŞ TWEET
12 Temmuz 2012
756

UZAK DURULMASI GEREKEN ERKEKLER

Uzak Durulacak Erkekler,Uzak durulması Gereken,Tehlikeli Erkeker,Tehlikeli İlişki,Tehlikeli Aşk

PAYLAŞ TWEET
25 Nisan 2012
388
Yeniler

Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
1381

Karanfil Yağının Saçlar İçin Faydaları

Saç bakımında bulabileceğiniz en iyi ve en faydalı bitkilerden bir tanesi kesinlikle karanfildir. Karanfilin içerisinde bulunan pek çok vitamin ve mineral saçlarınız için harika bir bakım sağlar. Saç bakımında karanfilin tomurcukları kadar karanfilin yağından da faydalanılabilir. Saç dökülmesi için çözüm arayan okurlarımız için kesinlikle karanfil yağını önermekteyim.

PAYLAŞ TWEET
12 Ekim 2018
242

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk yayınlandığı bölümden itibaren en dikkat çeken yapımlardan bir tanesi oldu. kim öldürüldü, katil zanlısı kim? sorularının cevabı Sarmaşık Sarmaşık sitesinde lüks ve ihtişamlı siteler, 4 kadın ve 4 erkek arasındaki rekabet, aşklar, karanlık sırlar derken en çok merak edilen Sarmaşık Vakasında yani Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü? sorusunun cevabı.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
695