Aspirinle Cilt Problemlerine ve Kırışıklıklara Veda Etmek Çok Kolay

Cilt Bakımı ve Güzellik 30 Ocak 2017
329

Genç kalmayı herkes ister. Yıllar geçtikçe, cildimiz de yıllara meydan okumayı bırakır ve kırışıklıklar başta olmak üzere çeşitli cilt problemleri ortaya çıkmaya başlar. Peki bu bir kader midir? Asla değil. Yaşınız ilerlese bile yıllara meydan okuma devam edebilirsiniz. Hem de çok kolay bir yöntem ile. Aspirin maskesi.. Aspirin cildinizdeki kırışıklıklar ve pek çok cilt problemine karşı sizleri rahatlatır ve çok güzel sonuçlar verir. Bu gün sizlere 3 farklı aspirin maskesi tarifi önereceğim.

Limonlu Aspirin Maskesi

limonlu-aspirin_maskesi

  • 3 aspirin
  • 2 yemek kaşığı limon suyu

Aspirinleri limon suyunun içinde eritip macun haline getirin. Yüzünüzü yıkadıktan sonra, limonlu aspirin maskesini cildinize sürüp 10 dakika bekleyin. Bol su ile cildinizi yıkayıp, cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile cilt bakımınızı tamamlayın.

 Yoğurtlu  Ballı Aspirin Maskesi

yogurtlu_balli_aspirin_maskesi

  • 5 aspirin
  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • ½ yemek kaşığı bal

 Aspirinleri iyice ezdikten sonra, diğer malzemeleri içine karıştırarak macun haline getirin. Yüzünüze ılık su ile ıslatılmış bir havlu sürüp, gözeneklerin açılmasını sağlayın. Yüzünüzü kuruladıktan sonra, aspirin maskesini uygulayıp 30 dakika bekleyin. Bol ılık su ile yüzünüzü durulayıp, tonik uygulayın. Cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile cilt bakımını tamamlayın.

Eksfoliasyon Aspirin Maskesi

aspirin_maskesi

  • 3 aspirin
  • 3 yemek kaşığı ılık su

Aspirinleri suda eriterek bir macun haline getirin. Yüzünüzü temizledikten sonra macunu yüzünüze uygulayın ve 10 dakika bekledikten sonra bol ılık su ile yüzünüzü yıkayın. Cilt tipine uygun bir nemlendirici ile cilt bakımını tamamlayın.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Aspirinle Cilt Problemlerine ve Kırışıklıklara Veda Etmek Çok Kolay” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar