Ayakkabıdaki Su Lekesini Çıkarmanın Kolay Yolu

Güncel/Aktuel 11 Ocak 2017
176

Yağmurlu ve karlı havalarda, giydiğimiz ayakkabılar, yağmur ve kar suyu nedeni ile su lekesi ile dolar. Üstelik bazı ayakkabılarda bu lekeler, ayakkabının boyanmış olmasına rağmen gitmeyebilir. Hepimiz için can sıkıcı bir durum. Ayakkabımız her su lekesi olduğunda yeni ayakkabı alamayacağımıza göre, ayakkabıdaki su lekesini çıkarmanın yollarına bakmak gerekir. Bu gün sizlere son derece pratik çözümlerle ayakkabıdaki su lekesini çıkarmanın pratik yollarını anlatacağım.

Ayakkabıdaki Su Lekesini Çıkarmanın Pratik Yolu

ayakkabidaki_su_lekei_nasil_cikar

Öncelikle dışarıdan gelir gelmez yapmanız gereken şey, oda sıcaklığındaki bir su ve bez yardımı ile ayakkabılarınızı temizleyip, kurumaya bırakmak olmalıdır. Ayakkabılar iyice kuruduktan sonra kuru bir bezin üzerine bir miktar hint yağı dökün ve ayakkabının her yerini hint yağı dökmüş olduğunuz bu bezle silin. Özellikle ayakkabıda su lekesi oluşmuş olan bölgeleri öncelikli olarak silmeye dikkat edin. Son işlem olarak da başka bir kuru bez ile ayakkabılarınızı güzelce silerek parlatın. İşte ayakkabıdaki su lekesinden kurtulmak bu kadar kolay.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ayakkabıdaki Su Lekesini Çıkarmanın Kolay Yolu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Suyun En Sağlıklı Hali

Suyun En Sağlıklı Hali

02 Mayıs 2017
132

Sponsor Bağlantılar