Bacakları Daha Uzun Göstermek İçin Nasıl Giyinmeli?

Moda-Aksesuar 10 Mayıs 2015
649

Herkesin fiziki özellikleri ve vücut tipi farklı olduğundan dolay, ister istemez giyim stilleri de farklı olmak zorunda. Çünkü bir başkasının üzerinde görüp çok beğendiğiniz bir şeyin sizde de aynı durma ihtimali çok zayıf. Eminim pek çok hanım okurumuzun başına gelmiştir. Bir arkadaşında veya birinin üzerinde çok beğendiği ve hemen kendisi için aldığı kıyafetin üzerinde istediği gibi durmamasından dolayı hayal kırıklığı yaşamak. Evet işin en kötü tarafı da hayal kırıklığına uğramak zaten. Bu sebeple öncelikle vücudunuzu tanıyıp ona göre giyinmek en doğru çözüm olacak. Bu günkü makalemizde, bacakları uzun göstermek için nasıl giyinmeli/ne giymeli konularında önemli püf noktaları vereceğiz. Bacakları daha uzun göstermenin sırları konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Emin olun önerilerimiz çok işinize yarayacak türden. Bacakları Daha uzun göstermek İçin nasıl giyinmeli,ne giymeli,bacakları daha uzun göstermenin sırları konularındaki püf noktaları hep birlikte görelim.

Bacakları Daha Uzun Göstermek İçin Yüksel Bel Pantolon veya Etek Giyin

Yüksek bel, her daim bacak boyunuzun daha uzun görünmesini sağlar. Pantolon ya da etek tercih etmiş olmanız sorun değil. Eğer uzun bir elbise giymekten yana tercih kullanacaksanız bel kısmının yukarıda olması bacak boyunuzun uzun görünmesi açısından ideal olacaktır. Bacak boyunu uzun göstermek için ne giymeli sorusuna bir kaç yanıt birden verelim. A kesim etekler, yüksek bel etek veya kalem etek, yüksek bel pantolon.. Bu kıyafetlerin hepsi bacakları daha uzun göstermek için ideal.

bacaklari_uzun_gostermek_icin

Bacakları Daha Uzun Göstermek İçin Ten Rengi Ayakkabı Giyin

Yüksek bel bir kıyafet giyseniz bile ayakkabı seçimini doğru yapmazsanız, istediğiniz etkiyi yakalamanız mümkün değildir. Bacak boyunu daha uzun  göstermek amacı ile ten renginde bir ayakkabı giymeniz size çok fayda sağlayacaktır. Ayrıca bantlı ayakkabı modellerinden kesinlikle uzak durmanız gerekir. Çünkü bantlı ayakkabılar bacak boyunun daha kısa görünmesine neden olur.

bacaklari_uzun_gostermenin_sirlari

Bacakları Daha Uzun Göstermek İçin Dikey Çizgili Pantolonlar Giyin

Dikine çizgili pantolonlar optik hile yaratmak açısından idealdir. Üstelik çizgili desen taşıyan kıyafetlerin modasının geçmiyor olması da büyük bir avantaj. Fakat burada size önemli bir püf noktası hatırlatmak istiyoruz. Dikine çizgili pantolonlarda kalın çizgiler bacaklarınızı olduğundan daha kalın gösterir. Bu sebeple ince çizgili modelleri tercih etmeniz gerekir. Yüksel bel ve bol paça olursa giydiğiniz pantolon o zaman hedefi tam 12 den vurmuş olursunuz.

bacaklari_uzun_gostermenin_yollari

Bacakları Daha Uzun Göstermek İçin Bol Paça Pantolonlar Giyin

1970’li yıllarda en gözde kıyafet olan bol paça pantolonlar günümüzde yine eski rağbetine kavuştu. Bol paça pantolonlar da yüksek bel pantolonlar gibi, bacakları daha uzun göstermek amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Altına yüksek topuklu bir ayakkabı ile muhteşem görünürsünüz.

bacaklari_daha_uzun_gostermenin_yollari

Bacakları Daha Uzun Göstermek İçin  Mini Etekler ve Asimetrik Kesim Kıyafetler Tercih Edin

Bacakları uzun göstermenin bir diğer yolu da asimetrik kesimler ve mini eteklerdir. Bu tür kıyafetlerin altına ten rengi ve topuklu bir ayakkabı modeli giyerek bacaklarınızı daha uzun gösterebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bacakları Daha Uzun Göstermek İçin Nasıl Giyinmeli?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar