BANYOYU BÜYÜK GÖSTERMEK İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Dekorasyon Fikirleri 29 Ağustos 2013
381

Banyoyu Büyük Göstermek İçin Dekorasyon Önerileri
Banyoyu Büyük Göstermek,Banyonuzu Büyük Göstermenin 8 Yolu,Banyoyu Büyük Gösterecek Dekorasyon Fikirleri,Banyo Dekorasyonu
Evin her köşesi için ayrı bir dekorasyon gerekir. Son dönemlerde dekorasyonda önem kazanan ev bölümlerinden bir tanesi de banyo.. Banyo dekorasyonu nasıl yapılır,banyonuzu büyük göstermenin 8 yolu nedir.. Bu gün sizlere ,Banyoyu Büyük Gösterecek Dekorasyon Fikirleri önermek istiyoruz..

Banyo Dekorasyonu
Banyo Dekorasyonu

Eğer banyonuz küçük ise, nasıl bir stil uygularsanız uygulayın, banyonuz hep küçük kalacak. Fakat bazı dekorasyon hileleri ile banyonuzu olduğundan büyük ve ferah göstermeniz mümkün..
Banyoyu Büyük Göstermek,Banyonuzu Büyük Göstermenin 8 Yolu,Banyoyu Büyük Gösterecek Dekorasyon Fikirleri,Banyo Dekorasyonu
Açık Renlerden Faydalanın :  Açık ve soft renkler, hem mekâna daha geniş alan hissi verecek, hem de daha rahatlatıcı bir etki yaratacaktır. Banyonuzda güçlü, çarpıcı renkler kullanmaktan kaçının. Arka planda nötr, pastel renkleri ve beyaz tonları kullanın. Aksesuarlarda ve havlularda canlı renkleri kullanmanızda hiç bir sakınca yok.. Onları dilediğiniz cannlı renklerden seçebilirsiniz..
Doğru Aydınlatmayı Kullanın : Doğru yapılan aydınlatma, mekânı daha geniş gösterir. Endirekt aydınlatmalar mekânı olduğundan daha büyük gösterir. Genel banyo aydınlatmasının yanı sıra ayna üzerine monte edebileceğiniz aydınlatmalar hem işlevsel hem de dekoratif olacaktır.
Mutlaka Ayna Kullanın : Lavabonuzun üstüne büyük bir ayna yerleştirin ya da irili ufaklı birkaç ayna kullanarak farklı bir tarz yaratın. Büyük ayna, mekânı ve ışığı yansıtarak, banyonuzu daha geniş gösterecektir.
Yer Döşemelerini açık Renlerden Seçin : Yerleriniz açık renk ve büyük karolardan olsun. Açık renk yer karoları banyonuzu daha geniş gösterecektir.Eğer karoları değiştirme imkanına sahip değilseniz, banyoda kullandığınız banyo halısının açık renk olmasına özen gösterin..
Banyoda Aksesuar Mutlaka ve Mutlaka Kullanın : Banyonuzda kullanacağınız aksesuarların büyük olmasına dikkat edin.   Küçük aksesuarlar yerine tek parça,  büyük aksesuarlar yerleştirin banyonuza..  Büyük paspas veya büyük sepet içine yerleştireceğiniz havlular banyo için çok şık aksesuarlar olacaktır.
Eğer Duvar Kağıdı Kullanacaksanız : Duvar kâğıdı kullanacaksanız açık tonları tercih edin.
Şeffaf Duşa Kabin Kullanın : Buzlu duşa kabin yerine şeffaf cam kullanın. Çünkü, buzlu duşakabinler görsel kalabalık oluşturacaktır.. Duşakabininiz yoksa ve banyo perdesi kullanıyorsanız, banyo perdinizi açık renk kullanın. Ayrıca, banyo perdesini kullanmadığınız zamanlarda açık bırakın..
Depolama Alanlarınız Olsun : Sürekli göz önünde duran dağınıklığı kaldırın. Bunun içib, kullanacağınız boy dolabı çok işinize yarayacaktır. Şampuanlar,havlular ve aklınıza gelebilecek tüm kalabalıklar dolabınızın içerisinde olsun.. Lavabo dolabı yerine daha küçük ama işlevsel bir ünite de tercih edebilirsiniz. Çekmece ünitesi de küçük banyonuzda depolama için iyi bir çözüm olacaktır.
Banyoyu Büyük Göstermek,Banyonuzu Büyük Göstermenin 8 Yolu,Banyoyu Büyük Gösterecek Dekorasyon Fikirleri,Banyo Dekorasyonu

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BANYOYU BÜYÜK GÖSTERMEK İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar