Baş Ağrısının En Doğal Çözümü Zetinyağı ve Tuz

Sağlık/Hastalıklar 04 Mart 2017
174

Zaman zaman baş ağrısı hepimizi sıkıntıya sokar. Bu gün sizlere baş ağrılarından ve hatta inatçı eklem ağrılarından kolayca ve kısa sürede kurtulmanızı sağlayacak olan doğal bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Bağ ağrıları ve eklem ağrıları yaşam kalitesini oldukça düşürür. Ağrısız ve daha kaliteli bir hayat için ağrılardan kurtulmak gerekir. Zeytinyağı ve tuz inatçı ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlayacak. Boyun ağrılarından bile rahatlıkla kurtulmanızı sağlayacak olan bu doğal yöntemin uygulanışı konusunda sizler bilgiler sunacağım.

zeytinyagi_tuz_karisimi

Uzmanlara göre tuz ve zeytinyağı karışımın 10 gün süre ile uygulanması halinde ağrılardaki azalmanın ve daha rahat bir yaşam sürmenin mümkün olduğundan bahsediyorlar. Zeytinyağı ve tuz uygulanan bölgedeki kan akışı düzeliyor ve kişiler kendilerini çok daha iyi hissediyorlar. Ayrıca zeytinyağı ve tuz uygulaması toksinlerden arındıran bir uygulama olması nedeniyle metabolizmayı da en yüksek noktaya ulaştırıyor. Hiç bir yan etkisinin bulunmaması da çok önemli bir avantaj. Bu işlemdeki tek dezavantaj bazı kişilerin kokusundan rahatsız olması. Onun için de karışımın içine biraz bebek pudrası eklemeniz yeterli olacaktır.

Ağrılardan Kurtulmanızı Sağlayacak Zeytinyağı ve Tuz İçin Gerekli Malzemeler

bas_agrisi_nasil_gecer

  • 10 çorba kaşığı kaliteli tuz
  • 20 çorba kaşığı rafine edilmemiş zeytinyağı (Zeytinyağı yoksa ayçiçek yağı da olabilir.)

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

Zeytinyağı ve tuzu karıştırıp cam kavanozun içine koyun. 2 Gün bekletin. 2 gün sonunda açık renk bir karışım elde etmiş olacaksınız. Hazırladığınız karışımı sabah uygulamak istediğiniz bölgeye sürün ve 20 dakika boyunca masaj yapın. Masaj işlemi bittikten sonra nemli bir havlu ile uygulama yaptığınız bölgeyi temizleyin. 10 gün süre ile ara vermeden devam ettiğiniz taktirde, kemik ve kıkırdaklardaki kan dolaşımını artıran zeytinyağı ve tuz uygulaması kas yenilenmesine de yardımcı olacaktır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Baş Ağrısının En Doğal Çözümü Zetinyağı ve Tuz” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar