BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN KİMDİR ?

Tv-Sinema-Magazin 05 Şubat 2011
525

BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN KİMDİR
BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN KİMDİR

Belçim bilgin Erdoğan Kimdir ?

Belçim Bilgin,Belçim Erdoğan,Belçim Bilgin Kimdir,Belçim Erdoğan Kimdir, Belçim Erdoğan Biyografisi,Belçim ErdoğanVikipedi,Belçim Bilgin Erdoğan Kimdir
Belçim Bilgin Erdoğan Kimdir-Belçim Edoğan Kaç Yaşında
Belçim Bilgin Erdoğan , 1983 yılında Ankara`da doğdu.  Belçim Erdoğan 28 yaşında. Belçim Bilgin Erdoğan, Şeyh Sait Ayaklanmasını başlatan Kişi olarak bilinen Şeyh Saitin torunu. Adı Kürtçede çimen yaprağı anlamına gelen Belçim Bilgin bir röportajında “Şeyh Said benim babamın dedesi, daha doğrusu dedesinin büyük abisi. Anne tarafımdan ise bütün örf ve adetleri ile tam bir aşiret kültürü aldım şeklinde açıklama yapmıştı.
Belçim Erdoğanın Burcu Ne ?
Belçim bilgin Erdoğanın Burcu Kova
Belçim Erdoğan Boyu-Belçim bilgin boyu-Belçim Erdoğanın boyu Kaç ?
Belçim bilgin Erdoğanın Boyu 1.63 cm
Belçim bilgin Yılmaz Erdoğan-Belçim bilgin ve eşi,Belçim bilgin Erdoğan Eşi
Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan Çifti, 2006 yılının Ağustos Ayında Evlendiler.
Beliçim Bilgin Erdoğan Vikipedi
Küçüklükten beri oyuncu olacağını söyleyenlerden birisi olduğunu belirten Belçim Bilgin tiyatroya bu yıllarda bağlandı. İlkokulu Salih Alptekin İlkokulu’nda okuduktan sonra babasının tayini nedeniyle İskenderun’a taşındılar. Ortaokulun son yılı ve lise yıllarını Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nin sosyal ortamında geçirerek 2001’de Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.
2001`de Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü`nde yüksek eğitimine başladı. Ancak lise yıllarında amatör olarak tiyatroyu deneyen Belçin Bilgin, Oyuncu olmayı düşünüyordu. Muhafazakar ailesini ikna etmeyi başaran genç kız, 1.5 yıl önce bir arkadaşının aracılığıyla Yılmaz Erdoğan`la tanıştı.
Yılmaz Erdoğan`ın ders verdiği Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Workshop`lara katılan Belçim Bilgin, Oyunlarda rol alamadı, ama her zaman Yılmaz Erdoğan`ın himayesi altında oldu.
Iraklı Kürt yönetmen Hiner Saleem`in filmi `Sıfır Kilometre`de başrol oynayan Belçim Bilgin, Cannes Film Festivali`ne katıldı. Geçen yıl Uluslararası 58`inci Cannes Film Festivali`nde Altın Palmiye için yarışan `Sıfır Kilometre`nin kamera ve negatifleri ise Yılmaz Erdoğan ile BKM metin yazarı Muhsin Kızılkaya tarafından sağlanmıştı.
Belçim Bilgin, yüksek öğrenimini sürdürürken Yılmaz Erdoğan ve Muhsin Kızılkaya`nın teklifi ile casting için İstanbul`a gelmiş, sonra da filmin kadın başrol Oyuncusu seçilmişti. Belçim Bilgin, Hatırla Sevgili adlı dizide Defne karakterini, Güz Sancısı filminde Nemika karakterini canlandırmıştır.
Belçim bilgin Erdoğan Mehmet Günsür Aşk Tesadüfleri Sever Filmi-Belçim Erdoğan Son Filmi
Belçim bilgin Edoğan Mehmet günsür, Aşk Tesadüfleri Sever Filminde Beraber oynadılar. Aşk Tesadüfleri Sever Filmi 4 Şubat 2011 Tarihinde gösterime Girdi.
Belçim Bilgin,Belçim Erdoğan,Belçim Bilgin Kimdir,Belçim Erdoğan Kimdir, Belçim Erdoğan Biyografisi,Belçim ErdoğanVikipedi,Belçim Bilgin Erdoğan Kimdir,Belçim Erdoğam Mehmet günsür,Belçim Erdoğan Son Filmi

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN KİMDİR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar