BİBER JELİ İLE ZAYIFLAMA

BİBER JELİ
BİBER JELİ

Biber Jeli İle Zayıflama

Biber Jeli Kullanım,Biber Jelleri, Biber Zayıflama Jeli,Biber Zayıflama Kremi,Red Pepper Gel,Kırmızı Biber Jel,Kırmızı Biber Jeli,Kırmızı Biber Jeli Kullananlar
Biber Jel- Biber Jeli- Biber Jeli Fiyatları-Red Paper Jel- Red Pepper Jel
Kırmızı biber mucizesi olarak adlandırılan bitkisel zayıflama ürününün, manşet manşet reklamları ve haberleri sizlerde duymuşsunuzdur. Kırmızı biber zayıflamak için çeşitli alternatifler sunuyor. Zayıflama hapı,zayıflama çayı ve zayıflama jeli. Bu yazımızda, kırmızı biber zayıflama jelinden bahsetmek istiyoruz sizlere…
RedPepper Gel (Kırmızı Biber Jeli) ile Mucize İncelme
% 100 Doğal olup hiç bir kimyasal madde içermemektedir. Selülitte ve incelmedeki etkisine inanamayacaksınız.
45 dk içinde 4 cm. incelin!
RedPepper Gel (Kırmızı Biber Jeli) Hakkında :CAYENNE tipi Kırmızı acı biberden özel olarak elde edilmiş acı biber ekstresi, organik uçucu yağlar ve soğuk pres baz yağlar kullanılarak hazırlanan REDPEPPER GEL, % 100 doğal olup, natürel olmayan hiç bir hammedde içermez.
Uygulandığı bölgede yağ yakışını hızlandırarak bölgesel olarak incelme, yağ birikimi görünümünü, portakal kabuğu görüntüsünü azaltmaya ve zayıflatmaya yardımcı bir üründür.
Düzenli kullanımda uygulanan bölgenin incelmesine, sıkılaşmasına, pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur.
UYGULAMA ÖNCESİ VE SONRASINDA ÖLÇÜNÜZÜ ALIN. DEĞİŞİKLİĞİ SİZ DE HİSSEDECEKSİNİZ!!
Selülit için RedPepper Gel: Selülit özellikle vücudun karın, kalça, baldır kısımlarında gelişme gösterir.Günbegün derinin üzerinde yağdan oluşmuş tabaka incelecek ve yok olacaktır. En Önemli nokta aksatmadan her banyoda uygulanmasıdır.
Her insanın vücudu ısı ve neme ayrı tepki gösterdiği için başarıya ulaşma süreleri birbirinden farklı olabilir. Önerimiz RedPepper Geli kullanmaya başladığınız andan itibaren vücut ölçülerinizi devamlı kontrol etmenizdir.Göreceksiniz ki 4-10 hafta zarfında düzenli uygulama neticesi ile istediğiniz ölçülere, perhiz ve rejimsiz sahip olmuşsunuz.
İçindekiler: Acı biber yağı (Capsicum frutescens), Herbal Mix Oil, Balmumu (Beeswax).
Kullanım Şekli: Uygulanacak bölgeye dairesel hareketlerle, 10-15 dakikalık masajla (fazla bastırmadan) yayılması sağlanır. Uygulama sonrası streç film yardımıyla bölge sarılıp 45 dakika yatarak dinlenilir. Bu işlem ürünün etkisini artırmaktadır.
Ürünün hamilelik sürecinde kullanılması tavsiye edilmez.
Kullanım Süresi: Ürünü istenilen ölçüye gelene kadar kullanılması tavsiye edilir. İstenilen ölçüye geldikten sonra, yılda bir kez ürün kullanılarak formunuzun korunması sağlanabilir.
1 kutu RedPepper Gel 250 ml.’dır.Tamamen Bitki Kökenidir ve %100 DOĞALDIR.
Daha etkili bir sonuç için: Red pepper gel‘in uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır.Emilim tamamen sağlanana kadar masajın uygulanması, ürünün etkinliğini arttırma açısından önemlidir. Günde 2lt su içimi ve spor desteği tavsiye edilir.
RedPepper Gel’in Yan Etkileri – Zararları :Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Biber jeli Fiyatları : 1 kutu biber jelinin fiyatı 79 TL. Çoklu paket alanlara indirim ve taksit imkanı da sunuluyor…
Biber Jel, Biber Jeli, Biber Jeli Fiyatları, Biber Jeli Kullanımı, Biber Jelleri, Biber Zayıflama Jeli, Biber Zayıflama Kremi, Ed Pepper Gel, Kırmızı Biber Jel, Kırmızı Biber Jeli, Kırmızı Biber Jeli Kullananlar, Red Paper Jel, Red Pepper Jel

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BİBER JELİ İLE ZAYIFLAMA” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
204

Sponsor Bağlantılar